We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ustawa ciasteczkowa?

Saksofoni1
11-04-2013, 22:15
Cytat Napisał ErnestNowaczek
A co z local storage?
Przepis jest aż tak głupi, że nie warto nawet sekundy poświęcać na jakiekolwiek zmiany.
Zgadzam się w stu procentach

ErnestNowaczek
05-04-2013, 15:34
A co z local storage?
Przepis jest aż tak głupi, że nie warto nawet sekundy poświęcać na jakiekolwiek zmiany.

debian
29-03-2013, 01:03
to jakaś ciasteczkowa paranoja

Ciasteczkowy Potwór

kkkonrad
22-03-2013, 18:52
I tak nikt tego nie będzie egzekwował, za to znajdą się pseudo-kancelarie prawnicze które będą wytaczać firmom sprawy z powodu braku takiej informacji, tak jak to jest z regulaminem sklepu internetowego. To ich należy się bać najbardziej.

slawqo
22-03-2013, 16:55
Tak mają wejść jakieś przepisy dotyczące właśnie informowania o cookies. Więcej informacji znajdziecie np. na stronie: http://www.dobreprogramy.pl/UE-naloz...osc,23729.html lub wpisując w google "ue cookie law".

Lord Mati
22-03-2013, 16:48
Dokładnie zauważyłem to samo, i też się zastanawiam nad tym.

OPTRONET
22-03-2013, 15:44
Od kilku dni zauwazyłem, że rózne strony wyświetlają mi informacje, na temat polityki prywatności związanej z ciasteczkami a nawet proszą o jej zaakceptowanie. Komunikat taki ujrzałem ostatnio na play.pl, NK oraz serwisach z grupy demotywatory.pl Czy weszły jakieś przepisy prawne nakazujące informowanie uzytkownika, że serwisy mogą go śledzić z wykorzystaniem ciasteczek? Sorry ze pytam ale nie siedzę w webmasteringu a taka zmasowana akcja na wielu portalach na raz wydaje mi się co najmniej podejrzana.