We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Error 503 Service Unavailable

slawqo
21-03-2013, 20:11
Cytat Napisał powiew
A może jednak pomorze!
A może Wielkopolska
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać

powiew
21-03-2013, 14:41
Cytat Napisał mlodszy
Telefon/email zgubił? Ja nie wiem po co takie wypociny tutaj dawać skoro i tak nic nie pomoże i tak.

Rozumiem niezadowolenia klienta, ale jeżeli ktoś myśli że pisanie tu mu pomoże to raczej jest w błędzie, przynajmniej w takim przypadku.
A może jednak pomorze! telefon i email nie zgubiony nie martw się. Kiedy zakładałem pierwsze strony na ovh to nie było za często awarii teraz niestety awarie się zdarzają choć by ostatnie problemy z automatycznymi emaliami teraz to. Dlatego napisałem ten temat bo może choćby w jakimś drobnym stopniu zmotywuje ovh do poprawy jakości, bo niestety klienci zaczną uciekać.

pozdrawiam

voldemortsgirl
21-03-2013, 13:23
Te błędy są spowodowane pracami:
http://prace.ovh.pl/?do=details&id=15609

mlodszy
21-03-2013, 09:23
Telefon/email zgubił? Ja nie wiem po co takie wypociny tutaj dawać skoro i tak nic nie pomoże i tak.

Rozumiem niezadowolenia klienta, ale jeżeli ktoś myśli że pisanie tu mu pomoże to raczej jest w błędzie, przynajmniej w takim przypadku.

powiew
20-03-2013, 22:34
Z dniem 20.03.2013 moje strony zaczęły działać w kratkę. Pojawia się na wszystkich domenach błąd:

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable
Guru Meditation:

XID: 967330804

Varnish cache server

Kiedy odświeżam stronę niekiedy się ładuje albo i nie i zmienia się cyfra XID: 967330804

W czym problem? ile to potrwa, tracimy sporo kasy przez takie coś.
Ostatnio na ovh są często awarie. Jakość serwerów ovh leci na łeb na szyję, mam wrażenie że obecnie nie jeden darmowy serwer jest mniej awaryjny.