We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z połączeniem SSH

osdpl
28-01-2013, 20:15
Cytat Napisał slawqo
W Pro jest dostęp do SSH, ale IP które ty podałeś to serwer redirect.ovh.net - to nawet nie jest serwer hostingowy więc na niego na pewno się nie zalogujesz. Sprawdź na jakim clustrze masz swój hosting Pro i zaloguj się na adres ssh.clusterXXX.ovh.net

Faktycznie, teraz się udało, dziękuję za pomoc.

slawqo
28-01-2013, 20:07
W Pro jest dostęp do SSH, ale IP które ty podałeś to serwer redirect.ovh.net - to nawet nie jest serwer hostingowy więc na niego na pewno się nie zalogujesz. Sprawdź na jakim clustrze masz swój hosting Pro i zaloguj się na adres ssh.clusterXXX.ovh.net

osdpl
28-01-2013, 19:55
Jest to hosting, serwer wirtualny ovh, jednak tutaj: http://pomoc.ovh.pl/SshNaWirtualnym pisze, że w PRO jest możliwość połączenia przez ssh.

OPTRONET
28-01-2013, 19:42
Przede wszystkim potrzebujesz dane konta shell. IP 213.186.33.5 należy do jakiegos współdzielonego hostingu, co nie? Masz tam dostęp SSH?

osdpl
28-01-2013, 16:42
Witam,

mam problem z połączeniem się do konta przez SSH, ciągle mam komunikat: network error connection refused.

Czy Putty potrzebuje jakieś specjalne ustawienia?
Port 22 mam dodany do firewalla, itd.
IP z którym próbuję się połączyć to 213.186.33.5.

Proszę o jakieś rady.