OVH Community, your new community space.

Backup FS-X łącze, brak OVH-Internet

desavil
27-01-2013, 21:43
Cytat Napisał jm.bohdan
Ogólnie to ten FS-4T to porażka i nie wiem czy ktoś go kupi skoro za tą samą $ mamy SP 16G bez limitu który go bije na głowę. Jeszcze te stare dyski 5400 w FS
Ale niestety niema oferty żadnej z łączem OVH-Internet 1Gbps i to bez limitu transferu, dla mnie nawet ten procek mógłby być Core2Duo, dysk<250GB, RAM nawet 1-2GB...

jm.bohdan
27-01-2013, 21:21
To nie błąd. Ostatnio na www było niby OVH-internet ale tam było pusto. Jakieś 10 dni temu kupiłem serwer i okazało się że ma 3TB limitu. Posiadam kilka tych samych serwerów ale kupionych trochę wcześniej i one nie mają limitu. Napisałem do OVH z zapytaniem, wtedy oni usunęli tą rubrykę gdzie było pusto i do dziś jej nie ma a serwer mam z 3TB limitu. Ogólnie to ten FS-4T to porażka i nie wiem czy ktoś go kupi skoro za tą samą $ mamy SP 16G bez limitu który go bije na głowę. Jeszcze te stare dyski 5400 w FS

hdmagic
27-01-2013, 12:19
Miałem kiedyś kilka 4T i kilka 10T.
Za czasów poprzedniej oferty.
Oba miałem na zewnątrz tyle ile w opisie, czyli odpowiednio 100Mbit i 1Gbit.
Oczywiście nie były to wartości gwarantowane ale w rzeczywistości niewiele ustępowały.
Sądzę więc, że to błąd w opisie, choć należy zapytać u źródła.

desavil
27-01-2013, 12:10
Witajcie, zastanawiam się dlaczego w ofercie serwerów na backup z serii FS-X, w parametrach przepustowości niema podanej wartości dla łącza wychodzącego, czyli OVH-Internet, czy te serwery nie zezwalają na ruch wyjściowy poza sieć OVH, czy może jest to błąd w ofercie?