We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

W jakim kraju znajdują się serwery ovh i pod prawo jakiego kraju podlegają?

no4b
24-04-2015, 08:21
Przecież w ogłoszeniach są napisane wymagania.

Juliusz37
23-04-2015, 18:24
Niezle, nie wiedziałem, że mają swoje jednostki w Polsce. Ciekawe, jakie kryteria musi spełniać pracownik.

slawqo
19-09-2013, 11:01
Cytat Napisał victor
R&D czyli przyjmowanie płatności, wystawianie faktur i wysłuchiwanie skarg na francuzów.
To są zadania BOK'u

victor
19-09-2013, 07:08
Cytat Napisał Łabędź
Nie tylko!

W Polsce znajduję się też dział R&D (do którego zresztą poszukujemy pracowników: http://www.ovh.pl/jobs )

pozdrawiam
R&D czyli przyjmowanie płatności, wystawianie faktur i wysłuchiwanie skarg na francuzów.

Łabędź
17-09-2013, 17:37
Cytat Napisał mikel
Ovh to firma francuska, w Polsce jest tylko oddział do obsługi klientów.
Nie tylko!

W Polsce znajduję się też dział R&D (do którego zresztą poszukujemy pracowników: http://www.ovh.pl/jobs )

pozdrawiam

mikel
15-09-2013, 18:43
Cytat Napisał krystyna
zawsze myślałem że ovh trzyma serwery gdzies u siebie w Polsce
Ovh to firma francuska, w Polsce jest tylko oddział do obsługi klientów.

krystyna
12-09-2013, 13:40
zawsze myślałem że ovh trzyma serwery gdzies u siebie w Polsce

borec
10-01-2013, 21:41
Cytat Napisał unloco
Witam. Pytanie jak w temacie. Proszę o odpowiedź. Dodam, że konto zakładałem przez ovh.pl

Planuję założyć stronę związaną z hazardem i nie wiem czy mogę umieścić ją na już otwartym koncie podlegającym pod polskie ustawodawstwo.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wszelkie organy ścigania, gdy coś przeskrobiesz i zobaczą, że masz serwer w OVH, od razu pójdą do Wrocławia, więc nie ma większego znaczenia czy serwery są fizycznie we Francji. Proponowałbym raczej ogarnąć jak to jest w Holandii, bo tam ponoć jest bezpieczniej z "niebezpiecznym" kontentem

desavil
10-01-2013, 17:28
W Rusach.
A tak na serio to we Francji... lub w Kanadzie (zależy od wybrania DC instalacji serwera).

unloco
10-01-2013, 10:17
Witam. Pytanie jak w temacie. Proszę o odpowiedź. Dodam, że konto zakładałem przez ovh.pl

Planuję założyć stronę związaną z hazardem i nie wiem czy mogę umieścić ją na już otwartym koncie podlegającym pod polskie ustawodawstwo.

Z góry dziękuję za odpowiedź.