We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Administracja serwerami linux

thekerimek
10-06-2014, 21:50
Jakby się ktoś jeszcze wahał, to ja również mogę polecić usługi użytkownika activ. Szybko i bezproblemowo pomógł z VBoxami. Co prawda nie trafiłem do niego przez to forum, ale firma i osoba się zgadza.

maciek777
09-06-2013, 22:56
Skorzystałem z administracji serwerem dedykowanym. Naprawdę fachowa i profesjonalna obsługa. Każdemu polecam skorzystanie z usług tego Pana, ponieważ wszystko stoi na najwyższym poziomie. Czas reakcji jest wręcz błyskawiczny.

mnatanek
29-01-2013, 21:08
Mam nadzieję, że nie będę musiał, ale w razie problemów które przewyższą moją wiedzę i umiejętności zawsze skorzystam z firmy VERT. Fachowość 10/10, czas realizacji 10/10, cennik 10/10. Problem rozwiązany w 2 godz, diagnoza w 20 min, a spece z ovh zadeklarowali że mogą zająć się diagnozą w ciągu 24 godzin - moim zdaniem VERT lepsze od ovh.
Jednym zdaniem - z czystym sumieniem polecam!

ghostpl
03-01-2013, 22:47
Zleciłem optymalizację oraz przeniesienie wszystkich danych/domen(10+) i aplikacji na nową maszynę, z czystym sumieniem polecam każdemu. Uczciwe ceny i szybkie działanie. Nad moimi domenami czuwało już trzech różnych wyjadaczy z ovh forum (gdy potrzebuje pomocy zawsze tutaj szukam wykonawcy), jednak bez wątpienia członek firmy VERT okazał się najlepszą z osób, które kiedykolwiek konfigurowały mi serwer, strony jeszcze nigdy nie działały tak szybko i płynnie, przez lata byłem pewny że to wina licznych moich skryptów jak się okazało trzeba było poprawiać błędy w optymalizacji po innych członkach tego forum.

Podsumowując - fachowiec jakich mało, zna się na rzeczy.
Jeszcze raz wielkie dziękuję.

activ
03-01-2013, 22:22
Witam,

Oferujemy administrację serwerów opartych o system linux. Specjalizujemy się w konfiguracji oraz optymalizacji pod wysokie obciążenie serwerów www oraz baz danych (apache, nginx, varnish, mysql, percona, etc...).

Oferujemy kompleksową obsługę zarówno na zasadzie rozliczeń jednorazowych jak i stałego nadzorowania serwerów.

Zapraszam do współpracy
http://vert.info.pl/projektowanie-st...ry-dedykowane/

najszybsza forma kontaktu: serwery@vert.pl lub telefonicznie w godzinach pracy
VERT - Pomagamy osiągać sukces