We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z ściągnieciem plików > 200 mb na pro

magikk
02-01-2013, 13:17
lub kopiuj plik generując tymczasowy katalog z losową nazwą dodając IP-odbiorcy do "allow" w katalogu w pliku ".htaccess" i np. usuwać plik i katalog po 10 godzinach , konfigurując np. http://pomoc.ovh.pl/ZadaniaCron . Jest wiele rozwiązań.

zdalny
01-01-2013, 11:49
Utwórz zgłoszenie i poproś o zwrot, wykonują zwroty.

combo999
31-12-2012, 16:58
beznadziejnie bo dopiero co zapłaciłem za hosting, super musze isc do konkurencji

slawqo
31-12-2012, 16:09
Na hostingach współdzielonych nie ustawisz sobie 'max_execution_time'. Jest to ustawione odgórnie dla wszystkich i nie ma możliwości zmiany tego parametru na twoim koncie.

combo999
31-12-2012, 15:54
Witam

buduje sklep do sprzedaży kursów video i z racji dużych plików zdecydowałem się na pakiet pro (100 gb miejsca). Generalnie pliki nie bedą ukryte i tylko skrypt php po autoryzacji "wypluje" plik użytkownikowi.

Niestety trafiłem na dziwne zachowanie tzn ściągając np 1 gigowy plik w przeglądarce (nie uzywajac download managera ktory by wznowił ściąganie) transfer jest przerwany i to czasem w różnych miejscach, raz gdy ściagnie 218 mb czy 400. Oczywiście w php mam ustawioną flage max_execution_time na pare godzin.

Kod PHP:
$timeLimit 600 10000;
ini_set('max_execution_time'$timeLimit );

$name '111.rar';
$fp fopen($name'rb');

// send the right headers
header("Content-Type: application/rar");
header("Content-Length: " filesize($name));

// dump the file and stop the script
fpassthru($fp);
*/ 
Czy jest to wina jakiś ustawień serwera? Tzn jest jakiś timeout czy cokolwiek innego?

dziękuję za każdą pomoc