OVH Community, your new community space.

Problemy z płatnością

Arkoso
28-12-2012, 14:41
4 wypłaty mieisęcznie za darmo, potem 2zł sztuka, mam ustawione na niedziele/pon o polnocy wyplata i zawsze około 15stej jest w poniedziałek.

amator
28-12-2012, 13:16
Cytat Napisał Arkoso
Transferuj jest akurat bardzo ok, sam swoją stronę mam z ich płatnościami. Żadnych problemów, przelewy są od nich zawsze na czas też.
Jak często robią przelewy? Np. w PayU kasę mam na koncie tego samego dnia co zlecam przelew (automatyczne wypłaty są u nich robione około 4 rano, wtedy kasę mam do wieczora).

Jedną stronę postawiłem dla testów w DotPay, ale porażka. Niby uzgodniłem z nimi że automatyczne wypłaty mam mieć darmowe i codziennie. Ale okazało się że wypłaty są codziennie, ale wykonanie przelewu i nich trwa nawet do 5 dni.

Arkoso
28-12-2012, 13:06
Transferuj jest akurat bardzo ok, sam swoją stronę mam z ich płatnościami. Żadnych problemów, przelewy są od nich zawsze na czas też.

Spacedust
28-12-2012, 12:47
Cytat Napisał Arkoso
Nawet i na 100 zł lubią sobie od tak odrzucić. To jest czasami parodia co oni tam wyprawiają. Człowiek robi dużo płatności i nagle jedną mu odrzucają, a potem jak się pyta ich na boku to, że ich wytyczne bezpieczeństwa. Z dupy za przeproszeniem są te ich wytyczne skoro robie parenaście płatności tygodniowo, mam stały adres ip publiczny, ten sam system, przeglądarkę i sobie od tak jedną odrzucają bo im się nie podoba.
Wszystko co jest z grupy Allegro tak działa. OVH powinno już ich dawno zmienić na coś normalnego jak np. Transferuj.pl i prowizje niższe i lepiej działa, bo jest jeszcze obsługa PayPal i American Express.

Arkoso
28-12-2012, 12:39
Nawet i na 100 zł lubią sobie od tak odrzucić. To jest czasami parodia co oni tam wyprawiają. Człowiek robi dużo płatności i nagle jedną mu odrzucają, a potem jak się pyta ich na boku to, że ich wytyczne bezpieczeństwa. Z dupy za przeproszeniem są te ich wytyczne skoro robie parenaście płatności tygodniowo, mam stały adres ip publiczny, ten sam system, przeglądarkę i sobie od tak jedną odrzucają bo im się nie podoba.

amator
28-12-2012, 12:10
Jak ja płaciłem za serwery MC, dopiero trzecią płatność odrzucili (każda po około 4k). A musiałem robić 3 płatności gdyż wtedy jeszcze nie było "Płacę z Alior" a limit na karcie miałem 5k na trans internetowe Więc dopiero 3 transakcja wydała im się podejrzana (wszystkie w obrębie 15 minut robione).
Dlatego dziwi mnie fakt że na 600 zł odrzucili

Spacedust
28-12-2012, 10:51
Już wiadomo o co chodzi. PAYU odrzuciło wpłatę jak to bardzo lubią robić w przypadku dużych kwot...

Spacedust
27-12-2012, 16:24
Cytat Napisał solidburn
dzis placilem MC i bez problemu
Też płaciłem MC ok. 600 zł. W banku założyła się blokada, przyszedł mail od PAYU, ale nic poza tym.

solidburn
27-12-2012, 16:03
dzis placilem MC i bez problemu

Spacedust
27-12-2012, 15:56
Zapłaciłem wczoraj za serwer kartą przez PAYU i do tej pory żadnej informacji ze strony OVH, że płatność w ogóle dotarła: data rejestracji zlecenia: 26.12.2012 23:34:40

Zazwyczaj płatność dochodziła w ciągu godziny niezależnie od godziny.