We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

numery GG na forum

jacoor
12-02-2006, 13:27
dostałem taka odpowiedz na innym forum - nie testowalem tego jednak, moze komus sie przyda:
Zwykła rozmowa tekstowa:
tlen://chat|login|/

Rozmowa głosowa:
tlen://voice|login|/
Rozmowa wideo:
tlen://video|login|/

pozdro
Jacoor

kilof
12-02-2006, 00:25
a jaki ogolno-przyjęty i rozumiany protokól do otwierania okna tlen jest?
bo gg to gg:numer, a tlen?

jacoor
12-02-2006, 00:23
Dobra, dalem rade :-)
Dosc prosta w sumie sprawa :-)

Jeszcze raz dzieki za pomoc - to php nie jest takie straszne.... ;-)

Pozdrowionka

Jacoor

jacoor
12-02-2006, 00:01
Dobra, pytanko kolejne - jak takie cos zrobic z tlenem? obrazek juz podmienilem (akurat najmniejszy problem) tylko bym chcial zeby sie jeszcze siakies okienko tlena po kliknieciu otwieralo czy cus.. Jakis link by sie przydal zeby pod to podlaczyc

Pozdro

Jacoor

Naki-BoT
11-02-2006, 23:47
A ja ostatni raz stycznosc z phpBB - ( bo przyjemnoscia tego nazwac nie mozna : ))
mialem z 2.0.15 bodajze wiec niektore rzeczy mogly ulec zmianie, ale jak widac nie w tych sprawach ; )

Nie ma sprawy. pozdrawiam.

jacoor
11-02-2006, 23:23
dziala :-)
Dzieki!

jacoor
11-02-2006, 23:19
Dobra, probuje - a w ramach ostrzezenia - z PHP to jestem kompletna noga - przynajmniej na razie :-)

Naki-BoT
11-02-2006, 23:14
hehe, bo dalem Ci tylko wskazowke, a nie rozwiazanie ; )

sproboj tak:
Kod PHP:
if ( !empty($postrow[$i]['user_aim']) )
{
$aim_img '$postrow[$i]['user_aim'] . '>   $postrow[$i]['user_aim'] . '>] . '&styl=1" alt="' $lang['AIM'] . '" title="' $postrow[$i]['user_aim'] . '" border="0" width="16" height="16" />';
$aim =  $postrow[$i]['user_aim'];
}
else
{
$aim_img ' ';
$aim =  ' ';

; )

jacoor
11-02-2006, 22:46
akurat ta technika nie podzialala... proba podmiany skonczyla sie usunieciem totalnym obrazka zwiazanego z gg z Viewforum....

Pozdro

Jacoor

Naki-BoT
11-02-2006, 22:29
Nie przepadam za phpBB, ale domyslam sie ze: /forum/viewtopic.php
tam tez jest to:
Kod PHP:
$aim_img = ...
$aim = ... 
Pozdrawiam.

jacoor
11-02-2006, 21:52
dobra, smiga... ale zostalo jeszcze to samo badziewie w forach pod wypowiedziami uzytkownikow - mozna prosic hinta jak i gdzie to zmienic?
Dzieki z gory
Jacoor

jacoor
11-02-2006, 19:36
dzieki, potestuje dzisiaj

Pozdro
Jacoor

Naki-BoT
11-02-2006, 19:32
Nie wiem czy pozmienialo sie cos w phpBB, ale ogolnie powinno to wygladac tak:
plik includes/usercp_viewprofile.php
tam szukac czegos podobnego do:
Kod PHP:
$aim_img = ( $profiledata['user_aim'] ) ? '$profiledata['user_aim'] . '&message=Hello+Are+you+there?">$images['icon_aim'] . '" alt="' $lang['AIM'] . '" title="' $lang['AIM'] . '" border="0" />' ' ';
$aim = ( $profiledata['user_aim'] ) ? '$profiledata['user_aim'] . '&message=Hello+Are+you+there?">' $lang['AIM'] . '' ' '
i zamieniasz na cos podobnego do:
Kod PHP:
if ( !empty($profiledata['user_aim']) )
{
$aim_img '$profiledata['user_aim'] . '>' $profiledata['user_aim'] . '   $profiledata['user_aim'] . '>] . '&styl=1" alt="' $lang['AIM'] . '" title="' $profiledata['user_aim'] . '" border="0" width="16" height="16" />';
$aim =  $profiledata['user_aim'];
}
else
{
$aim_img ' ';
$aim =  ' ';

( moze sie troche roznic )

jacoor
11-02-2006, 18:46
Hejka
Wie ktos moze jak namowic forum zeby po kliknieciu nr gada w profilu danej osoby otwieralo sie gygy? Bo jak na razie mam taka niefajna ikonke AIM i jak to klikne to probuje walczyc z instant messangerem (chyba)
Z gory dzieki za info!

Pozdrawiam

Jacoor