We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przekierowanie domen ?

infern
04-12-2012, 08:29
Możesz, albo bazując na providerze albo samemu postawić DNS

rybka43
03-12-2012, 21:00
Cytat Napisał infern
To wszystko zależy. Ogólnie aby działało przekierowanie test.przykladowo.org.pl na nowadomena.pl to musi istnieć strefa przykladowo.org.pl, więc tak po prostu nie możesz tego usunąć. Oczywiście też zależy czy przez Ciebie czy przez providera jest obsługiwana domena.
Z pocztą to za bardzo nie rozumiem pytania, chodzi o przekierowanie mejli z domeny przykladowo.org.pl na nowa domene ?
Chodzi mi o to, czy istnieje możliwość np. jak wykupię domenę nowadomena.pl to mogę ten kilka subdomen ? czy musze wykupić jeszcze raz domenę z np. test.nowadomena.pl ?
No i chodzi mi o to, że istnieje już strona z subdomenami, tylko muszę przenieść do OVH, ale chodzi o to, że strona na końcówkę org.pl i subdomeny, e-maile też mają tą samą końcówkę, a chcę aby były dwie domeny org.pl i .pl . Dlatego chcę wiedzieć tylko czy można utworzyć w domene .pl kilka subdomen i około 20 e-maili ?

infern
03-12-2012, 08:36
To wszystko zależy. Ogólnie aby działało przekierowanie test.przykladowo.org.pl na nowadomena.pl to musi istnieć strefa przykladowo.org.pl, więc tak po prostu nie możesz tego usunąć. Oczywiście też zależy czy przez Ciebie czy przez providera jest obsługiwana domena.
Z pocztą to za bardzo nie rozumiem pytania, chodzi o przekierowanie mejli z domeny przykladowo.org.pl na nowa domene ?

rybka43
02-12-2012, 22:30
Witam, otóż mam domenę np. przykladowo.org.pl i subdomeny test.przykladowo.org.pl i chcę aby zniknęło org.pl.. Kupuję domene .pl ale czy mogę również przekierować test.przykladowo.org.pl na test.przykladowo.pl ? i jak jest z e-mailami ? Może mi ktoś pomóc, bo nie wiem czy jest sens wykupywania domeny .pl ..