OVH Community, your new community space.

Dodatkowe IP - potrzebne "zastosowania profesjonalne"?

mikel
29-11-2012, 12:09
Cytat Napisał adren
Wiele pytań odnośnie tej zmiany z IPkami i ciągle brak jakiejś konkretnej odpowiedzi.
Bo to tak działa, że najpierw zbierane są pytania i ewentualne przypadki a dopiero potem przygotowywany jest plan działania ... w razie czego to się wytnie tamto pozmienia itd. ...

adren
29-11-2012, 09:39
A takie głupie pytanie - dlaczego jak chcę przedłużyć serwer i przekracza on magiczną datę 7 grudnia (kiedy IP miały się zrobić płatne, data przybliżona bo dokładnie nie pamiętam), to nie nalicza mi się koszt IPków? Nawet jak chcę zapłacić za rok? naliczanie będzie działało dopiero po tej dacie?

Rozumiem że jak wykupię serwer na 3 miesiące to w trakcie nikt mi dodatkowej faktury za IP nie prześle (czy się mylę?) i dopiero po wygaśnięciu serwera będę płacił za IP? Wiele pytań odnośnie tej zmiany z IPkami i ciągle brak jakiejś konkretnej odpowiedzi.

voldemortsgirl
28-11-2012, 11:26
W nowej ofercie, powyżęj 3 szt IP możesz zamówić tylko bloki IP i do tego potrzebujesz zastosowania profesjonalnego.

patrick
28-11-2012, 11:13
Zamawiałem ostatnio, bo już się pogubiłem, a na stronie dalej jest "* : Wymaga opcji Zastosowanie Profesjonalne".
Po wykupieniu można było zamówić Blok Ripe.

Joshua
28-11-2012, 09:25
Witam,

Czy w końcu OVH ostatecznie ustaliło czy "zastosowania profesjonalne" są potrzebne by odpalić dodatkowe adresy IP? Dodatkowe - w sensie "kilkanaście sztuk"...