OVH Community, your new community space.

Przeniesienie ipv4 na inny serwer

maxix
15-11-2012, 10:17
Cytat Napisał arturj
Przeniosłem z bderwera ze starej oferty dwa z trzech adresów failover. Gdy po jakimś czasie przyszła wiadomość o kończących się usługach, tylko te dwa IP były wymienione jako kończące się (czyli do przedłużenia).
Wyrównaj daty ip failover z serwerem dedykowanym i będziesz miał wspólną fakturę. Usługi (serwer i 2x ip failover) w tym samym czasie będą odnawiane.

dekidna
15-11-2012, 10:12
No dobrze, tyle że ja używam na aktualnym dedyku 4 adresów ip i je wszystkie chciałbym przenieść na nowy, czy to możliwe ? coś czuje że czeka mnie bliski kontakt z bok :P

slawqo
15-11-2012, 06:50
Cytat Napisał cue
a te przenoszone IP failover wchodzą w limit 3 adresów failover na serwer czy nie?
Tak

cue
15-11-2012, 00:26
a te przenoszone IP failover wchodzą w limit 3 adresów failover na serwer czy nie?

arturj
13-11-2012, 19:38
Przeniosłem z serwera ze starej oferty dwa z trzech adresów failover. Gdy po jakimś czasie przyszła wiadomość o kończących się usługach, tylko te dwa IP były wymienione jako kończące się (czyli do przedłużenia).

patrick
13-11-2012, 13:39
Możesz przenieść, na nowej ofercie nie ma adresów "gratisowych".

dekidna
13-11-2012, 10:52
Witam,
Chciałbym się tylko upewnić. Posiadam serwer dedykowany z 4 adresami ip (tymi darmowymi "na start") z których korzystałem. Aktualnie wyszła nowa oferta, lepsza serwera który mnie interesuje. Chciałbym przenieść te adresy ip na nową maszynę. Widziałem taką opcję w panelu ovh, lecz pytanie moje jest takie....

Gdy przeniose te adresy ip (beda routowane na drugą maszyne) moge bez problemu usunac pierwszy serwer ?

Jesli na nowej drugiej maszynie otrzymam na start 4 darmowe adresy, to mając łączną liczbę 8 nie będę ponosil żadnych dodatkowych kosztów ?

pozdrawiam