OVH Community, your new community space.

NX a informacja - Pomocy

Gazda462
18-10-2012, 07:32
Już sobie poradziłem. Ta najnowsza wersja ma z tym problem natomiast starsze wersje nie nie wysyłały tych komunikatów.

OPTRONET
17-10-2012, 19:57
Komentarz nie jest w cale głupi. Aby rozwiązać ten problem wystarczy zajrzeć do loga albo go zwyczajnie usunąć, jeśli nie ma się ochoty sprawdzać co nawala. No ale jeśli nie wie się nawet, gdzie linux przechowuje logi lub nie zna się podstaw angielskiego to lepiej zatrudnić administratora niż brać się za administrowanie na własną rękę.

Gazda462
17-10-2012, 19:06
Jak kolego chodziłem do szkoły to Angielskiego nie uczono.
A dlatego napisałem żeby się dowiedzieć a nie czytać twoich wywodów i moralizowania. Jak nie masz nic do napisania to wstrzymaj się od głupich komentarzy. Pozdrawiam

Arkoso
17-10-2012, 17:33
Jeszcze daleko do wakacji a już się zaczyna. Czytanie i myślenie sie kłania . Angielski chyba dalej jest na maturze wymagany... jeśli nie translate.google.pl. Screen który dałeś mówi wszystko o błędzie, wystarczy abyś pomyślał.

maciej
17-10-2012, 14:28
Zainstaluj vnc to nie będziesz miał problemu.
A co do samego błędu to przepisz go do google może coś powie

Gazda462
17-10-2012, 11:26
Jak się loguję do zdalnego pulpitu i nawet jak tam jestem to stale mam taki komunikat :

Prosiłbym o pomoc co mam z tym zrobić ? I gdzie szukać tych logów ?

Po paru takich powiadomieniach stale mnie wywala z NX-a i wylogowuje cały pulpit.
Pozdrawiam