OVH Community, your new community space.

serwer dedykowany

Arkoso
09-10-2012, 19:30
Domniemam, że chodzi Ci o upload na serwisy hostingowe. Może zamiast kupować windowsa i płacić więcej, zakup serwer w firmie zajmującej się takimi rzeczami.

.

slawqo
09-10-2012, 15:39
To normalny system Ubuntu. Poczytać o nim możesz np. na forum: http://ubuntu.pl/forum/ i w wielu innych miejscach w internecie.
Wg mnie nie ma tam żadnego problemu z instalacją programów

zielo3
09-10-2012, 12:54
A z tym UBUNTU DESKTOP nie ma problemu z instalacją programów ?
Jest stabilnym systemem ?

slawqo
09-10-2012, 12:25
Każdy z systemów Windows instalowanych na serwerach OVH ma dostęp przez RDP.
Jeżeli potrzebujesz jednak system z czymś "w rodzaju zdalnego pulpitu" to może wystarczy Ci np. Ubuntu Desktop: http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane...ml?sort=remote

damekr
09-10-2012, 10:27
A podobno studenci są biedni Zajmij się lepiej nauką a nie "uploadem" cokolwiek to znaczy. Sprecyzuj swoje potrzeby do jakich celów potrzebujesz maszynę? Upload jak wiemy jest to wysyłanie danych, możesz to robić równie dobrze ze swojego domu. Nie żebym naprawdę nie wiedział do czego jest Ci potrzebny, poprostu ironizuję z Twojego podejścia do tematu.

zielo3
08-10-2012, 21:23
Witam
Mam problem z wyborem Windowsa na serwerze dedykowanym z ovh.
Nie mam pojęcia jaki wybrać. Jaki najlepszy będzie do upload-u.
O razu mowie ze nie znam się na Linux i ten system odpada. Musze mieć dostęp do pulpitu zdalnego.
I tutaj mam pytanie ponieważ jestem studentem i mam dostęp do oryginalnych Windowsów czy istnieje możliwość kupna gołego serwera i wgrania jakiegoś Windowsa.
który z Windows będzie najlepszy z ovh ? cena najlepiej do 100 zł
mój wybór to :
Windows Server 2012 Standard Edycja (czy ten ma dostęp do pulpitu zdalnego i jak wygląda miej więcej ten system czy jest prosty w obsłudze ?)
Windows Serwer 2008 R2 SP1 Web Edition
WINDOWS SERVER 2008 WEB EDITION SP2.

I czy znajdzie się tutaj jakaś dobra osoba która pomoże mi wejść ponownie w świat upload u. W zamian mogę zarejestrować się z waszych ref linków itp.