OVH Community, your new community space.

Gdzie znajdę Info o blokach IP

wyciorex
08-10-2012, 15:38
Dziwne, dostałem odpowiedź, że mam czekać aż zamówienie zostanie zakończone. A mailowo dostałem proformę ze statusem zakończone i oddzielnego maila, że już moge się logować i używać.
No dobra poczekam nawet i 2 dni ale niech informacje przesyłane będą odpowiadające aktualnej sytuacji - wtedy nie będę musiał robić zamieszania w supporcie i na forach.

Apropos jeszcze IP failover przy przejściu z jednego serwera na teraźniejszy do dziś mi 2 IP nie chodzą, ale musze się upewnić 10 razy czy to nie moja wina, bo jeszcze dostane FV za nieuzasadnioną interwencję

Dzięki za zainteresowanie

Pozdrawiam

voldemortsgirl
08-10-2012, 14:28
Arkoso, twoje zamówienia dobrze są znane, wręcz legendarne

Prośba od supportu: powstrzymaj się z przenoszeniem IP do czasu zakończenia zamówienia na serwerach KS.

Arkoso
08-10-2012, 13:53
Cytat Napisał wyciorex
1.
Przepadły a kasa na kilka browarów poszła w błoto ? Czy przechodząc na inny wyższy serwer dostanę do nich dostęp.
Nie ma co się dziwić, mi też sporo przepadało. Ogólnie te ip failovery zbugowane często są. Parę razy za darmo zupełnie zamówiłem

wyciorex
08-10-2012, 13:43
Ok. Dzięki - Napisałem.

Na serwery typu EG - 1 Gbps jaki jest limit ?

voldemortsgirl
08-10-2012, 13:20
napisz na pomoc@ovh.pl i podaj numer zamówienia.
Na serwerach z łączem 100Mbps obowiązuje limit 32IP.

wyciorex
08-10-2012, 13:05
Gdzie znajdę Info o blokach IP jakie mogę wziąć do konkretnego serwera ?
Aktualnie mam sp mini i 16+3 - nie popatrzyłem i dokupiłem jeszcze 4 tylko że w panelu ich nie ma do wykorzystania i teraz :

1.
Przepadły a kasa na kilka browarów poszła w błoto ? Czy przechodząc na inny wyższy serwer dostanę do nich dostęp.

2. Czy np. dokupując drugi SP mini zwiększy się pula dla mnie ? Czy tylko wyższy serwer ?