We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

pliki z downloadu,czy po przenoszeniu forum można je zostawić na starym serverze i...

fluxbar
12-02-2006, 14:58
Bo ja właśnie po przeniesieniu forum mam wszystko ustawione na lycosa,tzw. dostęp do tych plików i właśnie nie byłem pewien,czy jak usunę te pliki forum to czy to nie będzie jakoś przeszkadzało ....

microcom
12-02-2006, 13:24
będzie czemu ma nie działać poprostu jak masz przykładowo w Pa ustawione katalog/nazwa pliku.exe/rar lub inne to zmień na http://www.adres.member.lycos.co.uk/...azwa_pliku.exe i będzie ściągało z tamtego serwa a każdy nowy plik ładuj już na nowy serw.

fluxbar
12-02-2006, 12:53
No coś w tym stylu tylko,że mi się nie za bardzo chce zmieniać adres teraz na OVH i chcę właśnie zostawić te pliki na lycosie i z tamtąd je ściągać.Jednak pliki odpowiedzialne za forum chcę usunąć z tamtąd .... czy będzie wtedy działało to ściąganie (jak zostaną tylko te pliki z downloadu)??

microcom
12-02-2006, 11:24
to raczej w ustawieniach forum albo w bazie pozmieniaj żebe wszystkie odnośniki były na ovh, chyba oto ci chodzi.

fluxbar
12-02-2006, 10:49
ehhh :P .Mam forum na lycosie,mam też na FTP tam pliki,których linki prowadzą tam ,no i chce usunąć pliki forum z lycosa,zostawić tylko te pliki z downloadu i czy można ściągać w taki sposób teraz z OVH te pliki,ale z servera tego lycosa.Bo przeniosłem forum i wszystkie linki były przekierowane na lycosa....

microcom
11-02-2006, 22:17
dobra zrubmy tak odezwij się domnie na gg to może ci pommoge bo nadal niewiem na którym serwerze co chcesz zostawić a co usunąć.mój nr. gg to 1804356

kilof
11-02-2006, 22:04
own3d

tez nie rozumiem :P

fluxbar
11-02-2006, 20:52
Otóż : miałem konto na lycosie,a teraz założyłem sobie na OVH na 1000gp.Na server lycosa wrzuciłem pliki do folderu pafiledb/uploads i dodałem je do downloadu.Teraz przeniosłem forum na OVH i chciałbym wszystkie pliki z serwera lycosa wywalić a mieć tylko pliki z Downloadu na tamtym serverze.Ale nie wiem czy można (jak mam teraz forum na OVH) ściągać pliki z servera lycosa(te z downloadu) i po usunięciu wszystkich innych plików (tylko zostawić ten folder gdzie są te pliki.... to czy da się ściągać te pliki z lycosa,mając forum na OVH,ale wywalając pliki z serwera lycosa(te odpowiedzialne za forum,a zostawiając te gdzie są te pliki z downloadu)??

microcom
10-02-2006, 18:59
ja nic nie rozumiem mógł byś jaśniej to zobaczymy w czym mógł bym ci pomóc.

fluxbar
10-02-2006, 17:16
Przeniosłem forum z lycosa,miałem w downloadzie sporo plików i dalej są ,na serverze na OVH.Ale ściąga się je ze starego forum,czyli z lycosa....czy moge usunąć (z tego lycosa)wszystkie inne pliki,które odpowiadają za działanie forum,a zostawić te pliki na tamtym serverze i móc ściągać teraz te pliki ze starego servera ?? chciałbym zostawić tylko ten folder pafiledb (w którym są te pliki....)