We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Starter 20 GB - koniec umowy

chinskimandaryn
25-10-2012, 19:55
Cytat Napisał Dixuś
Witam, czy jeżeli umowa serwera i domeny "starter" (20GB na dysku 4tb transferu) dobiega końca, a ja nie chcę już korzystać z tej oferty, to powinienem napisać wypowiedzenie? W umowie jest napisane

Czy oznacza to, że nie trzeba pisać wypowiedzenia, a umowa zostanie rozwiązana w dniu upłynięcia 24 miesięcy od jej podpisania?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

I jest też promocja 50% - to może warto skorzystać, bo można mieć np. 100GB za niecałe 150 zł

PS
Sam dziwiłem się, w zeszłym roku, że OVH zapłacił za mnie za domenę która była w ramach startera - a ja nie dość, że miałem hosting, to jeszcze za darmo domenę - czysty zysk.

voldemortsgirl
05-10-2012, 13:47
Nie musisz wypowiadać umowy. Była ona zawarta na czas określony. Jeżeli nie zdecydujesz się na zmianę oferty na płatną, domena i serwer zostaną usunięte po dacie wygaśnięcia.

Dixuś
05-10-2012, 12:26
Witam, czy jeżeli umowa serwera i domeny "starter" (20GB na dysku 4tb transferu) dobiega końca, a ja nie chcę już korzystać z tej oferty, to powinienem napisać wypowiedzenie? W umowie jest napisane
Aby kontynuować korzystanie z usług OVH konieczne jest przeniesienie usługi serwera wirtualnego na inną – płatną, opcję. W przypadku braku zmiany oferty hostingowej na opcję płatną, serwer wirtualny « Starter » wraz z zarejestrowaną domeną .pl zostaną bezpowrotnie usunięte w dniu wygaśnięcia usługi.
Czy oznacza to, że nie trzeba pisać wypowiedzenia, a umowa zostanie rozwiązana w dniu upłynięcia 24 miesięcy od jej podpisania?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź