OVH Community, your new community space.

Strona WWW na dedyku

borec
26-09-2012, 10:13
Cytat Napisał wiolka_80
Ja mam podobny problem, ale nie wiem zupełnie jak sie za to zabrac...
Strzelić sobie w łeb i przestać spamować.

maciej
24-09-2012, 07:50
A przypisałeś domenę do tego serwera? Spróbuj po ip.

czeskipin
23-09-2012, 19:32
Cytat Napisał victor
pebkac
skoro nie chcesz lub nie potrafisz a to drugie jest pewne to nie wyśmiewaj się głupimi podtekstami z kogoś kto szuka pomocy

victor
23-09-2012, 19:17
pebkac

CamLinux
23-09-2012, 18:59
Witam,
posiadam serwer z serii kimsufi, i potrzebuję na nim zainstalować http, php, mysql itd. Zależy mi także na pulpicie aby mieć uruchomioną 24h pewną aplikację.
Zacząłem od Windows Server 2008 r2 + Plesk 10. Połączyłem się zdalnie z windowsem, znalazłem katalog ze stroną internetową, tj. C:\inetpub\vhosts\default\htdocs i mam tam plik index.html oraz pare obrazków.
Z przeglądarki po domenie się odwołuję, i jest ok ładna strona startowa, no ale jak dodam do folderu ze stroną swój folder ze skryptem, i próbuję się odwołać do folderu domena.pl/skrypt pisze że nie znaleziono, jakby jakieś zabezpieczenia, wziąłem zatem linux ubuntu + plesk, znalazłem katalog i to samo, np. stworzę plik test.html w folderze /var/www i odwołuję się domena.pl/test.html i jest pisze że nie znaleziono, ale do index.html się odwołam i jest ok, jak skasuje index.html i stworze swój, to samo, nie znaleziono. Wie może ktoś co może być przyczyną ?
Z góry dziękuję za odp.