We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Klasa provider independent

Łabędź
10-09-2005, 18:21
Cytat Napisał budyn
Czy jest mozliwosc zeby przeniesc ja do ovh?
Niestety w tej chwili nie moge dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od tego jakie to są serwery (superplan/xeon), od ich liczby itp. Szczegółowe informację prawdopodobnie podam w poniedziałek. Najlepiej gdyby Pan napisał od razu na pomoc[at]ovh.pl - tam udzielą Panu szybciej odpowiedzi :-)

Cytat Napisał budyn
czy plesk musi byc po francusku?!?!
Nie musi i nie jest. Klienci z Polski mają plesk'a po polsku (a przynajmniej po angielsku). Jeżeli tak nie jest to prawdopodobnie wyniknął błąd podczas instalcji - proszę to zgłosić na adres pomoc[at]ovh.pl

pozdrawiam

budyn
10-09-2005, 17:54
Witam

jest to pytanie do administratorow

Moja firma posiada wlasna pule adresow provider independent. Czy jest mozliwosc zeby przeniesc ja do ovh? Jestesmy w trakcie przenosin naszej serverowni. Wykupilismy juz jeden server dedykowany i zamierzamy wykupic kolejne 2 lub 3 i chcielibysmy podpiac do nich rowniez stare adresy ip.
Jesli jest taka mozliwosc to czy jest to platne i jakie formalnosci powinnismy zalatwic?

Pozdrawiam

Jeszcze takie male pytanko:
czy plesk musi byc po francusku?!?! z tego co wyczytalem to mam licencje na jeden jezyk ale nie moglby byc to angielski?