We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Domena

blabla
18-09-2012, 12:30
Dzięki wielkie za rozwianie wątpliwości, wcześniej kupiłem domenę .pl i od razu miała status zarezerwowana. Zbiło mnie to z tropu, już poszedł przelew na domenę.

kamil
17-09-2012, 14:56
Jeżeli wybrałeś domenę .pl, to po wybraniu dowolnego kanału płatności (płatności online lub przelewem) na proformie, zostanie ona automatycznie zarezerwowana na 14 dni. Dla innych rozszerzeń nie masz dostępnej tej opcji i dlatego najlepiej dla Ciebie, jak skorzystasz z płatności online - zgodnie z zasadą 'kto pierwszy, ten lepszy'.

blabla
17-09-2012, 14:38
Dzięki za odpowiedz, a jak rozwiązywane jest konflikt jeżeli ktoś zamówi po mnie tą samą domenę. Załóżmy zrobiłem już za nią przelew na poczcie a ktoś na innym serwisie zamówił tą samą domenę później i zapłacił szybciej w banku ? Liczy się data stempelka pocztowego ?

Arkoso
17-09-2012, 07:56
Dopiero po opłaceniu zamówienia domena jest zarezerwowana. Więc bez różnicy które zamówienie opłacisz.

blabla
16-09-2012, 20:58
Zamówiłem domenę w ovh ale po późniejszym sprawdzeniu domena nadal była dostępna więc zamówiłem jeszcze raz. Teraz którą płatność mam opłacić, tą drugą ?

W Managerze także nigdzie nie mogę jej odszukać i domena nadal widnieje jako dostępna a powinna być chyba zarezerwowana.