We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem ,z nazwą

crypton123
13-08-2012, 10:26
Aha , a za zamówienie kolejnej domeny trzeba zapłacić z rejestracje ? Jeżeli tak to nic innego niż przeniesienie na domene główną /;

slawqo
12-08-2012, 17:20
Musisz teraz zamówić drugą domenę (tą prawidłową) i później jak będziesz już miał ją w swoim panelu to ustawić ją jako multidomena na tym serwerze swoim: http://pomoc.ovh.pl/multidomena

crypton123
12-08-2012, 15:38
Opłaciłem /; , i napisałem do ovh powiedzieli mi żebym utwozyl Multidomene ale coś mi zabardzo nie wychodzi, ktoś się orientuje ? Bo chce zrobić tak,że po wpisaniu danego adresu przekieruje na serwer ,a na machinie mam zainstalowaną joomle i po wpisaniu tego dobrego adresu żeby on został a ten zły był nie używany.

Budyn00
12-08-2012, 12:44
Zamówienie już opłaciłeś?? Jeśli tak to napisz na pomoc@ovh.pl (wydaję mi się że z tym już nic nie zrobisz - to tylko moje zdanie ,więc spróbować możesz)

crypton123
12-08-2012, 12:09
Witam serdecznie, znalazłem się w nie ciekawiej sytuacji , mam nadzieje że mi coś poradzicie amianowicie podałem złą nazwę domeny /; pomyliłem się o jedną literkę , co mam w takiej sytuacji zrobić aby nazwa domeny została zmieniona ?