We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem Z Logowaniem W Ftp !!! Pomocy

Łabędź
28-06-2006, 16:47
Cytat Napisał jokris
Przepraszam,że już miesiąć po fakcie piszę, ale czyż mój post nie był dzień wcześniej, czyli 22.05, a informacja , na którą wsakazuje powyższy link, była napisana23.05. czyli dzień później. Ktoś tu coś........ . Panie Łabędź....
Pozdrawiam OVH, i odpowiadajcie na listy. Jokris.
P.s. Zapraszam na moją nową stronę (w podpisie).
news mógł być napisany troche później

pozdrawiam

jokris
28-06-2006, 12:21
Przepraszam,że już miesiąć po fakcie piszę, ale czyż mój post nie był dzień wcześniej, czyli 22.05, a informacja , na którą wsakazuje powyższy link, była napisana23.05. czyli dzień później. Ktoś tu coś........ . Panie Łabędź....
Pozdrawiam OVH, i odpowiadajcie na listy. Jokris.
P.s. Zapraszam na moją nową stronę (w podpisie).

Łabędź
23-05-2006, 10:24
Cytat Napisał jokris
Co to wogóle jest?. Nie mogę zalogować się do konta poprzez FTP, a po próbie logowania dostaję takiego śmiesznego maila na moją pocztę. Nie znam francuskiego, i może mi ktoś przetłumaczy, najlepiej z OVH. Wyskakuje mi błąd 530(zły login/hasło). Sprawdzałem w Menagerze. Wszystko jest ok. Zmieniałem nawet dwukrotnie hasło, i nic. Napisałem 2 maile na pomoc OVH, i nic. Dzisiaj, koło godziny 15:00 w południe, na stronie miałem komunikat, że trwaja jakieś prace konserwacyjne. I po tym, zaczęło się to dziać. Proszę o odpowiedź admina, lub kogokolwiek, bo mam dużo pracy na serwerze, i nic nie mogę zrobić. Pozdrawiam. Jokris.

http://60free.ovh.org/pl/news/index.html#news1

pozdrawiam

jokris
22-05-2006, 22:40
Subject: [Ovh-60free] jokris.ovh.org Changement de mot de passe
----------------------------------------------------------------------------
I dalej:
----------------------------------------------------------------------------
SARL OVH
140, quai du Sartel
59100 ROUBAIX
Tel : 0 899 701 761
Fax : 03 20 20 09 58

Madame, Monsieur,

Un changement de mot de passe d'accčs ŕ l'espace web,
a été demandé par l'un des contacts pour le domaine jokris.ovh.org
hébérgé sur 60free.

Ce courier est une simple notification. Un e-mail avec le
nouveau mot de passe a été envoyé au contact administratif ainsi
qu'aux postmaster@jokris.ovh.org et webmaster@jokris.ovh.org.

Amicalement,
L'équipe d'OVH.
-----------------------------------------------------------------------------
Co to wogóle jest?. Nie mogę zalogować się do konta poprzez FTP, a po próbie logowania dostaję takiego śmiesznego maila na moją pocztę. Nie znam francuskiego, i może mi ktoś przetłumaczy, najlepiej z OVH. Wyskakuje mi błąd 530(zły login/hasło). Sprawdzałem w Menagerze. Wszystko jest ok. Zmieniałem nawet dwukrotnie hasło, i nic. Napisałem 2 maile na pomoc OVH, i nic. Dzisiaj, koło godziny 15:00 w południe, na stronie miałem komunikat, że trwaja jakieś prace konserwacyjne. I po tym, zaczęło się to dziać. Proszę o odpowiedź admina, lub kogokolwiek, bo mam dużo pracy na serwerze, i nic nie mogę zrobić. Pozdrawiam. Jokris.

Harry.Potter
10-02-2006, 15:38
juz koncze wgrywanie, to phpBB by Przemo jest troche duze

Łabędź
10-02-2006, 15:22
Cytat Napisał Harry.Potter
zróbcie coś bo FTP w godzinach wieczornych (od 18.00) ciągle się wylogowywuje a teraz w ogóle nie działa, jak koledzy pisali
Prace trwają... Jak dobrze pójdzie odpalimy przed 17.

pozdrawiam

Harry.Potter
10-02-2006, 15:20
zróbcie coś bo FTP w godzinach wieczornych (od 18.00) ciągle się wylogowywuje a teraz w ogóle nie działa, jak koledzy pisali

[Harry.Potter] na razie dziala
[Harry.Potter]te godziny wieczorne i 18.00 to obciązenie i dlatego wylogowywuje, nie spojrzalem na statystyki serva FTP

DerekL
10-02-2006, 15:10
Witam,
Chciałem poinformować, że problem nadal jest aktualny - brak możliwości zalogowania się na moje konto przez ftp'a ...

domino
09-02-2006, 21:45
Problemy z serwerem FTP 09-02-2006
Obecnie występują problemy z serwerem FTP i częścią kont. Prace nad usunięciem problemów trwają.

Przepraszamy za problemy

Łabędź

embazewarez
09-02-2006, 20:56
Cytat Napisał domino
ale to jest na 6 a dzis 10

domino
09-02-2006, 20:34
czytałes ; http://60free.ovh.org/pl/news/index.html

embazewarez
09-02-2006, 20:09
WITAM GDY WRZUCALEM PLIKI Z FORUM NA FTP TO MNIE ROZLACZYLO I NIEUMIEM SIE DALEJ POLACZYC BO PISZE MI:

[R] Connecting to ftp.60free.ovh.org -> IP=213.186.37.170 PORT=21
[R] Connected to ftp.60free.ovh.org
[R] 220 Welcome to the 60free FTP server. Please login...
[R] USER embazewarez
[R] 331 Password required for embazewarez.
[R] PASS (hidden)
[R] 530 Login incorrect.
[R] Connection failed
[R] Delaying for 120 seconds before reconnect attempt #1

POMOCY CO MAM ZROBIĆ!!!