We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Cesja domen online [postulat]

deltas
21-09-2012, 15:26
Cytat Napisał maxix
mało cesji wykonuję więc nie jest mi potrzebna na chwilę obecną cesja on-line
czyli skoro nie zapinasz pasów w samochodzie to nie ma sensu montować ich w autach - prawda?
Tobie może nie przyda się ta opcja, ale innym bardzo - a tak się składa, że większość rejestratorów idzie w tę stronę, więc fajnie było by mieć coś takiego także i tu - szczególnie dla tych, którzy takiej opcji używają i to wcale nie znaczy, że możliwość dokonywania cesji online spowoduje "ucieczkę" domen z ovh - szczególnie, że ofertę cenową mają atrakcyjną.

Cytat Napisał maxix
...przenoś się do nich i nie marudź.
Bardzo proszę bez prywatnych wycieczek w moją stronę

Pozdrawiam i udanego weekendu

maxix
11-09-2012, 21:15
Cytat Napisał deltas
eh - jak konkurencja obniży ceny choćby do poziomu ovh na domeny to ja swoje 48 (aktualnie) przenoszę...
Moje zdanie na ten temat: na szczęście mało cesji wykonuję więc nie jest mi potrzebna na chwilę obecną cesja on-line.
Ogółem: Na chwilę obecną nie ma takiej "konkurencji", bo każda z nich chce na domenach zarabiać a
OVH na dzień dzisiejszy - NIE Dlatego w OVH są najtańsze ceny domen... bo OVH zarabia na serwerach dedykowanych a nie na domenach
Powyższą informację (cytat) otrzymałem swojego czasu telefonicznie z OVH

Jak nie pasują Tobie ceny w OVH... to idz do az.pl - w takiej ilości dadzą ci cenę hurtową (ich cena to bodajże 42 zł netto)... tak więc jak chcesz to przenoś się do nich i nie marudź. Mimo, że w az.pl masz kod authinfo odkryty na dzień dobry, i ceny odnowienia domen na poziomie 42 zł netto za każda - mi osobiście OVH pasuje...!

deltas
11-09-2012, 18:27
kurczę...i dalej cisza...
nie wiadomo, czy ktoś pracuje nad tym, czy mają nas w 4 literach - nic.
anywayz - sprawa jest poważna, więc wydaje mi się, że ovh nie powinno zostawać w tyle za konkurencją i:
- udostępnić cesję online
- możliwość pobrania authinfo w panelu administracyjnym domeny
Tylko, że najwyraźniej mój głos to wołanie na pustyni...eh - jak konkurencja obniży ceny choćby do poziomu ovh na domeny to ja swoje 48 (aktualnie) przenoszę...

maxix
24-08-2012, 21:09
Popieram! obiema rękoma i nogami Ping!

desavil
24-08-2012, 19:33
Tyle drzew... ;(

Pobieram również!

deltas
24-08-2012, 18:03
Podbijam w oczekiwaniu na odpowiedź ovh. Bump!

wyciorex
08-07-2012, 23:59
Popieram

Chciałbym przerzucić parę domen miedzy dwoma własnymi kontami i muszę wydrukować tonę papieru.
Bierzecie to pod uwagę w ogóle ? Czy niepotrzebnie sobie robimy nadzieję ?

desavil
21-06-2012, 23:50
Ja swój problem rozwiązałem inaczej, mianowicie:
Zrobiłem transfer domeny do innego usługodawcy, tam wykonałem cesję i znów przetransferowałem do OVH.

maciej
20-06-2012, 18:35
Bardzo dobry pomysł

deltas
20-06-2012, 17:28
Witam serdecznie.
Chciałbym, żeby ovh wprowadziło pewną funkcjonalność - a mianowicie możliwość dokonania cesji domeny online.
Wielu rejestratorów wprowadza takie udogodnienie i powiem szczerze, że w czasach, gdzie handel domenami jest na porządku dziennym - wypełnianie druków, przesyłanie do obu stron transakcji celem podpisania a potem do ovh celem dokonania cesji - jest trochę archaiczne.
Myślę, że nie jedna osoba podpisze się pod tym postulatem.
Pozdrawiam
P.