OVH Community, your new community space.

Filtr anryspamowy w Plesk

Arkoso
06-06-2012, 15:16
Co do kodowania to zmień język na polski w ustawieniach na forum.

krzemek
05-06-2012, 23:36
Drogie Panie i Panowie

Powiedzcie mi na czym polega modul do pleska antyspamowy za 9,84 brutto? Ja wiem, ze mam antywirusa free, mam tez wlasnie jakis antyspam free. Oczywiscie dziala to srednio, ale nie wiem, ale chyba na ovh nie doczytalem sie, na czym polega ten antyspam za prawie dyche miesiecznie. Czy oplaca sie to brac i jest to aktualizowane chociaz raz na tydzien z nowymi adresami, sygnaturkami? Bo potrzebuje dobrego filtra antyspamowego dla jednej firmy. Sam poki co sobie filtrowalem "recznie" adresy spamerow, chociaz poczta byla prawie ze jedynie tylko dla znajomych, to ktos mnie z nich wkopal i jednak dostaje od czasu do czasu cos, ale nadal sobie radze ta metoda, a teraz potrzebuje porzadnego antyspamu. Filtr, badz juz niech bedzie ten modul, tylko chcialbym sie dowiedziec jak to dziala i czy warto. Druga sprawa - jak mam to potem zaimplementowac w plesku? Czy dla calego serwera, czy dla webmaila jak horde jakos osobno?

Dziekuje jak zwykle za pomoc, bo oczywiscie wiecej jej dostaje na tym forum niz pomagam, ale juz nic nie poradze na to, ze jestescie lepsi ode mnie, albo szybsi

BTW. Czy tu pojawil sie jakis problem z kodowaniem polskich znakow, czy tylko moja opera ma problem?