We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Multidomeny

slawqo
03-06-2012, 10:23
Podaj nazwę swojego serwera (domenę główną) to będę mógł to sprawdzić.

kropka77
03-06-2012, 08:42
Przede wszystkim dziękuje za szybką odpowiedź!

A gdzie popełniłem błąd przy ustawianiu innych domen jako multidomeny?

slawqo
03-06-2012, 08:36
Cytat Napisał kropka77
Poza tym nie wiem jak zrobić z głównej domeny multidomenę. Gdy postępuje według wskazówek przewodnika, w managerze wyświetla mi się komunikat:
"Brakuje obowiązkowych parametrów.Nie masz uprawnień do instalowania subdomeny jako multidomeny. Prosimy skorzystać z zakładki subdomeny."
Tyle tylko, że ja nie chcę tworzyć subdomeny tylko podpiąć pod tą domenę konkretny katalog na serwerze.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki!
Domeny głównej nie można ustawić jako multidomena. Domena główna musi wskazywać na katalog www/ na serwerze i tego nie da się niestety zmienić.

kropka77
03-06-2012, 08:20
Witam,

Mam problem z podpięciem domeny pod konkretny katalog na ftp. Wykupiłem kilka domen w Ovh razem z serwerem w opcji Personal. Ustawiłem wszystkie jako Multidomeny według tego przewodnika http://pomoc.ovh.pl/MultiDomena#link4

Katalogi na ftp utworzyłem własnoręcznie. Problem w tym, że "nie łapie" mi plików www które wrzucam do tych katalogów (np.ftp://www/nazwadomeny/) . Jest ok gdy wrzucam pliki do głównego katalogu ftp://www ale problem w tym, że chcę postawić na serwerze parę stron z IP przypisanymi do różnych krajów. Gdy wgrywam pliki do katalogów, które powinny być podpięte do poszczególnych domen, pokazuje mi się komunikat "404 Not found"

Poza tym nie wiem jak zrobić z głównej domeny multidomenę. Gdy postępuje według wskazówek przewodnika, w managerze wyświetla mi się komunikat:
"Brakuje obowiązkowych parametrów.Nie masz uprawnień do instalowania subdomeny jako multidomeny. Prosimy skorzystać z zakładki subdomeny."
Tyle tylko, że ja nie chcę tworzyć subdomeny tylko podpiąć pod tą domenę konkretny katalog na serwerze.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki!