We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Gracia High Five Lineage2 mid rate !

Taio
02-12-2012, 12:12
Cytat Napisał x0dus
aktualne ?
Tak owszem kontakt podany.

x0dus
10-09-2012, 00:02
aktualne ?

Taio
06-06-2012, 06:46
Temat nadal aktualny szukamy sponsora.

Taio
31-05-2012, 07:42
Witam Serdecznie jestem przedstawicielem teamu L2Epiral , szukamy osoby która wspomoże nasz projekt finansowo , po skontaktowaniu się ze mną przedstawię ogólny plan serwer , też oczywiście stonkę.
Kronika: Gracia High Five raty w przedziale x25-30 , drugą opcją jaką też przygotowałem jest serwer high rate i myślę ,że to by był strzał w dziesiątkę.
Pliki: Pliki serwerowe są przygotowane przezemnie , bazuję na otwartym kodzie źródłowym L2jServer , pisząc modyfikacje i ogólnie rozwijając silnik.
Posiadamy: domene .com jako iż serwer będzie międzynarodowy ,serwer www ulokowany w polskiej serwerowni atman, forum w przygotowaniu możliwa jest zmiana szaty graficznej dla mnie to problemu nie ma. Pliki ogólny postęp oceniam na ok 80% techniczne i jest obecnie faza research i ustalenie rozgrywki(gameplay)

Chciałbym dodac iż jestem otwarty na każde propozycje sponsoringu i warunki jakie stawia potencjalny sponsor.Poniżej podaję dane kontaktowe mail oraz komunikator gadu gadu , często na niewidocznym proszę o zostawienie wiadomości , przedstawienie się.
GG: 5688814
Mail: marcinkul25@gmail.com

Proszę też pamietac ,że prowadzona jest ogólna rekrutacja do teamu serwerowego , można też składac swoje aplikacje , Pozdrawiam