OVH Community, your new community space.

Skarbonka + Kimsufi

Pienio69
03-06-2012, 14:47
Cytat Napisał hdmagic
No tak, majac na uwadze podejscie polskich US to jest to problem. Niby jest FV na punkty, ale życie pokazuje swoje.
"Doładowanie salda na poczet wydatków poniesionych na dzierżawę serwerów dedykowanych" + faktury opłacone z punktów, żeby potwierdzić

hdmagic
03-06-2012, 14:04
No tak, majac na uwadze podejscie polskich US to jest to problem. Niby jest FV na punkty, ale życie pokazuje swoje.

victor
03-06-2012, 13:51
Cytat Napisał hdmagic
No naliczać, nie nalicza, bo nie ma za co (nie ma oplaty instalacyjnej), ale dziala poprawnie i korzystam regularnie, dzieki czemu nie jestem uzalezniony od widzimisie systemu obslugujacego platnosci kartami kredytowymi. Wczesniej wrzucam srodki na skarbonke i nie martwie sie czy przez kilkudniowe opoznienia platnosci nie zawiesza mi serwera.
Uzasadnianie zakupu "punktów" i odliczanie takiej faktury może być jednak zadaniem karołomnym przy kontroli skarbowej

hdmagic
03-06-2012, 13:41
No naliczać, nie nalicza, bo nie ma za co (nie ma oplaty instalacyjnej), ale dziala poprawnie i korzystam regularnie, dzieki czemu nie jestem uzalezniony od widzimisie systemu obslugujacego platnosci kartami kredytowymi. Wczesniej wrzucam srodki na skarbonke i nie martwie sie czy przez kilkudniowe opoznienia platnosci nie zawiesza mi serwera.

Poza tym skarbonka jest przypisana do nickhandle, a nie do serwera, wiec oplacac mozna kazda usluge przypisana do nickhandl.

gonzek
03-06-2012, 12:54
A czy skarbonka działa? Ja kiedyś korzystałem, później wyłączyli a teraz już chyba też punktów nie nalicza.
Jak to jest?

Arkoso
30-05-2012, 20:45
Cały czas opłacam i zaraz będę to też robił. Opłacić możesz wszystko z usług OVH.

hanjin
30-05-2012, 19:13
Ja 2 lata temu płaciłem i wszystko było OK.

desavil
30-05-2012, 19:12
Tak, wszystko chyba można.

PS. Zły dział.

kiwiszon
30-05-2012, 18:48
Słuchajcie mam problem na szybko. Czy ze skarbonki można opłacać dedyki kimsufi?