OVH Community, your new community space.

Support VIP - ma któs ? Jak wrażenia ?

slawqo
30-05-2012, 21:45
Cytat Napisał Arkoso
Ciekawa usługa w sumie. I to jeszcze gdy się ma +100 serwerów, to te 200 zł nie robi różnicy. Bo to jest na wszystkie serwery? Czy 200 zł na jeden?
Opcja support VIP przypisana jest do klienta i dotyczy wszystkich jego usług. Nie ma znaczenia czy jest to serwer, domena czy jakiś hosting.

Arkoso
30-05-2012, 20:44
Ciekawa usługa w sumie. I to jeszcze gdy się ma +100 serwerów, to te 200 zł nie robi różnicy. Bo to jest na wszystkie serwery? Czy 200 zł na jeden?

mikel
30-05-2012, 16:47
W obecnym stanie ta usługa nie jest niestety ani przystępna (brak miesięcznej opłaty) ani szczególnie interesująca (brak konkretów co do usługi). Poza tym nawet jakby pojedyncza osoba wypróbowała to i tak to niewiele daje bo tak jak w przypadku standardowego supportu raz jest ok a raz nie, zależy na kogo się trafi i w jakiej sprawie.

jm.bohdan
30-05-2012, 16:15
Też kiedyś się zastanawiałem nad tym supportem ale niestety te 15min co podają to czas w jakim ktoś odbierze zgłoszenie (czyt. przeczyta je) a co z tym zrobi i w jakim czasie cokolwiek zrobi lub naprawi to nie wiadomo. Nie ma też żadnych gwarancji więc nie wiadomo co będzie gdy tak naprawdę zapłacimy za ten support a będziemy obsługiwani normalnie jak każdy inny klient. Nie ma też chyba żadnych rekompensat... Takie uzyskałem info od pomoc@ .
Dopóki ktoś nie zaryzykuje i nie wykupi tej opcji to się nie dowiemy jak to w rzeczywistości wygląda.

amator
30-05-2012, 13:38
200 zł dodatkowo na miesiąc to żadne pieniądze. Ale wydać jednorazowo te 3k faktycznie trochę odstrasza. Szczególnie że nie wiadomo na ile ten support jest VIP (zgłoszenia będą realizowane od ręki czy tak jak obecnie, np. na serwerze HG przy padzie sieci, support rusza dupę po 48h godzinach).

dzimi
30-05-2012, 12:52
@amator: ano tak jak wyżej. Przy zamówieniu cena oscylowała gdzieś w granicach 3k brutto więc odpuściłem. +/- 200-300 zł bym wcisnął w projekt ale nie 10x tyle Nie teraz.

amator
30-05-2012, 12:42
Kontaktowałem się nie raz w sprawie opcji VIP z supportem, pytałem o szczegóły itp, ale nigdy nie otrzymałem informacji że abonament jest na rok Na stronie też musiałem przeoczyć taką informację

mikel
30-05-2012, 12:13
Cytat Napisał amator
opcja VIP kosztuje 199 zł netto. Jak Ci wyszło 3k?
A widzisz, bo ta opcja jest dostępna tylko przy płatności za 12 miesięcy z góry - stąd takie opory przed jej zamówieniem.

amator
30-05-2012, 12:08
opcja VIP kosztuje 199 zł netto. Jak Ci wyszło 3k?

dzimi
30-05-2012, 10:47
Cytat Napisał maxxx
Podpinam się pod pytanie. Dzimi, ale my sknery jesteśmy

Nie no jak mi tylko projekt wystartuje to ja spokojnie sobie ten VIP kupię by mieć święty spokój. Na razie czekam na rozwiązanie problemu który wyszedł w praktyce w vRacku a nie mam w kosztorysie NA TERAZ wydatku rzędu 3k PLN brutto na support VIP...

maxxx
30-05-2012, 10:26
Podpinam się pod pytanie. Dzimi, ale my sknery jesteśmy

dzimi
30-05-2012, 07:20
Jak w temacie. Zastanawiam się czy któryś z szanownych forumowiczów zakupił może opcję na support vip w OVH ?
Jak wrażenia ? Jakie czasy "załatwienia sprawy" ? Czy problemy niestandardowe (np. w panelu działa a rzeczywiście nie) są w miarę szybko rozwiązywane ?

Pytam, bo kota w worku nie mam zamiaru kupować...