We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Instalacja aplikacji XandMail


slawqo
10-05-2012, 15:18
Zobacz najpierw w error log jakie dokładnie masz błędy podczas próby wejścia na tą stronę.

portxm
10-05-2012, 13:17
Witam, chciałem zainstalować na serwerze z Plesk aplikację do obsługi poczty XandMail. Aplikacja instaluje się poprawnie, lecz na stronie na jakiej została zainstalowana widnieje instrukcja jakie czynności należy jeszcze wykonać.

Wykonałem kopię pliku zgodnie z instukcją:

1) Skopiuj zawartość pliku /var/www/vhosts/altao.pl/poczta/web2cs/vhost.conf do pliku /var/www/vhosts/poczta.altao.pl/conf/vhost.conf.
2) Wywołaj następujące polecenie:
/usr/local/psa/admin/bin/httpdmng --reconfigure-all
aby poinformować serwer Apache-a by użył zaktualizowanej konfiguracji.

Wszystko przebiegło bez błędów, następnie po wejściu na stronę z aplikacją, program pyta o adres mail i hasło, po wprowadzeniu cały czas widnieje napis: Trwa autoryzacja.

W tle javascript przeprowadza proces logowania za pomocą pliku
https://strona.pl/web2cs/cgi-bin/ajaxmail który ma około 13MB, lecz otrzymuję błąd 500. Ustawiałem dla tego pliku prawa 777 oraz dla katalogu bin-cgi dodawałem plik .httacess z włączonymi opcjami: +execCGI lecz nic to nie pomogło.

Czy ktoś przeszedł przez ten proces instalacji? Może coś robię źle lub czegoś brakuje. Za każdym razem serwer zostaje powiadomiony o zmianach komendą: /usr/local/psa/admin/bin/httpdmng --reconfigure-all lub nawet restartowany apache. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.