OVH Community, your new community space.

Wyłączenie przekierowania (po formacie)

sebaa
09-05-2012, 08:35
A co to ma związanego z tym działem? Rozwiązania szukaj supportów skryptów, których używasz. Zresztą formatowanie dedyka, bo masz gdzieś przekierowanie jest już samo w sobie mistrzostwem.
Jeśli źle ustawiłeś config.php, to zaloguj się na ftp i go zmień! Ale najprawdopodobniej musisz też zmienić domyślną domenę w bazie. Dodatkowo spróbuj z innej przeglądarki, bo czasami trzyma cache.

Marthless
08-05-2012, 23:58
Dobry wieczór. Mam pewien problem z redirect'em, chodzi o to że próbowałem zintegrować PHP-Fusion v7.02.05 z forum phpBB by przemo (dokładniej) chodzi żeby zintegrować rejestracje ze stroną z pod forum i na odwrót. Ale, problem wyniknął iż źle ustawiłem config.php i teraz mam ustawione ten cały redirect (przekierowanie) z mojej strony na stronę tosiek.pl i tu pytanie. W jaki sposób można to wyłączyć, dodam że jestem po formacie i nic to nie dało, dziwne to trochę bo nie można tego w ogóle wyłączyć. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Cytat z tosiek.pl
Jeśli przekierowuje Cię na stronę tosiek.pl oznacza to błędną konfigurację lub instalację, nie błąd w skrypcie !