We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

DNS-y dla domeny

slawqo
18-05-2012, 07:49
W zakładce "Strefa DNS" jest to co jest wpisane w strefie na naszych serwerach i tu zawsze będą nasze NS'y wpisane. Jak zmieniłeś serwery dns na jakieś zewnętrzne to ta strefa, którą widzisz w panelu w ogóle nie działa, tzn. nie jest używana. Twoja domena korzysta ze strefy dns znajdującej na serwerach, które podałeś. W panelu OVH nic więcej nie musisz zmieniać.

Benekex2
18-05-2012, 02:16
Witam

Mam sytuacje odwrotną tj mam 2 domeny i hosting perso na OVH ale chciałbym jedną z ty domen która była podpięta to hostingu na OVH podpiąć na inny hosting. Z tego co czytałem to musze zmienić DNSy w Serwery DNS. ale po zmianie w zakładce Strefa DNS w polach NS dalej sa stare DNSy. 2 Pytanie co jeszcze musze zmienić ? Pole A ?

voldemortsgirl
27-04-2012, 12:15
Domenę należy zaparkować na serwerach DNS OVH a nie tylko podać nasze serwery u operatora domeny:
http://pomoc.ovh.pl/ManagerDodajDomene

piotrusnetpl
26-04-2012, 12:39
Witam,

Posiadam domenę u innego hositngowca. Chciałbym ustawić ją na serwer wirtualny PRO w OVH.pl . W jaki sposób mogę to zrobić? Utworzyłem multidomenę dla tej domeny w panelu prowadzącą do konkretnego katalogu. Teraz chciałbym ustawić adresy DNS w panelu w lh.pl prowadzące do mojego serwera wirtualnego PRO. Nigdzie nie mogę znaleźć tych adresów DNS. Jedyne co znalazłem to:
DNS (DNSXX.OVH.NET i NSXX.OVH.NET, gdzie XX oznacza numer serwera).
Ta informacja znajduje się w dziale przekierowanie www (nie wiem czy źle to rozumuję ale czy to nie jest zwykłe przekierowanie - działająca na zasadzie aliasu?).
Druga sprawa, gdzie te oznaczenia XX numera serwera można znaleźć.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam