We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Wybór serwera dla OTS Tibia

no4b
31-10-2013, 23:01
Nauczyć się albo zapłacić komuś, kto się nauczył.

kompromitacja
31-10-2013, 21:47
Ja tez mam podobny problem. Nie wiem co z tym zrobić a nie znam sie bardzo na tym wszytskim

borec
10-01-2013, 20:43
Emacsem przez sendmail.

Glonik
10-01-2013, 10:51
Właśnie jak? Mam ten sam problem

AseNET
11-04-2012, 00:48
Już wybrane, kupione ;-)

Niestety!
Po instalacji i przy próbie uruchomienia programu apache wyskakuje błąd
"This application has failed to start because its side-by-side.."

Jak się tego pozbyć ?

slawqo
10-04-2012, 21:01
Wybierz taką wersję jaka będzie dla Ciebie odpowiednia. Raczej nie potrzebujesz żadnych dodatków typu Plesk, Virtuozzo czy Sharepoint. Nie bierz również wersji "Core" bo w niej masz dostępną praktycznie tylko linię poleceń CMD. Wydaje mi się, że wystarczy Ci wersja Web Edition lub Standard edition jednak nie znam dokładnych wymagań twojego oprogramowania i szczegółów konkretnej licencji więc dokładnie Ci nie napiszę. Musisz sam wybrać.

AseNET
10-04-2012, 20:21
No okej, tylko powiedz mi co mam po kolei wybrać ? Bo tego jest naprawdę wiele ;-)

Po kliknięciu "zamów" wybieram "Windows" na w tej drugiej tabeli, i następnie.. Hm co wybrać, jest tutaj tego naprawdę dużo.

borec
10-04-2012, 07:37
Żadnych dodatkowych opcji nie potrzebujesz.

AseNET
09-04-2012, 21:47
Witam serdecznie,

zdecydowałem się na zakup serwera na stornie kimsufi.pl - a konkretnie oferty numer 16G. Jednakże po kliknięciu "Zamów" przenosi do OVG i wyświetla multum opcji, których jest aż za dużo.
W skrócie, serwer będzie stał na Windowsie, więc na takim systemie operacyjnym dedyka będzie mi zależało (OTS + Apache + MySql).
Prosimy o wszelkie porady dotyczące wyboru opcji + w miarę możliwości dokładny wybór czego będzie nam potrzeba, bo ciężko się odnaleść w tym gąszczu opcji.

Pozdrawiam