We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sponsoring Lineage2

Taio
02-03-2012, 06:40
bump

Taio
29-02-2012, 18:51
O mnie o projekcie:
Od wielu lat interesuję się tą dziedziną , jaką jest praca z serwerami.Bazuje głównie na plikach L2J. Wiele osób może stwierdzić, że nie jestem w stanie postawić konkretnego serwera, z dużym zainteresowaniem i dobrą grywalnością.
Ja natomiast zaprzeczam temu stwierdzeniu. Moim zdaniem, lepiej jest postawić serwer na plikach , z jakimi się ma (wieloletnie) doświadczenie, a nie , na których się nigdy nie pracowało(np skompilowana (gotowa) paczka.
W skład zespołu wchodzę tylko ja , oczywiście będę szukał kompetentych osób na stanowisko GM , Moderator Forum , Developer , opertor maszyny oraz grono testerów.Swoje aplikacje można składac na GG chętnie porozmawiam.
Jestem też otwarty na każde propozycje więc drodzy gracze , przedstawiajcie mi je chętnie porozmawiam z wami , ja wyznaję zasadę ,że liczy się dialog i zrozumienie , prowadząc tzw reserarch wiem czego gracze potrzebują bo też nim jestem
ale chciałbym więcej pomysłów one dają mi jeszcze większą motywację do pracy nad projektem . Projekt strony itp przedstawię po wstępnej rozmowie.Przepraszam za chaotyczną treśc ale piszę ogłoszenie będąc w drodze "tak na kolanie".
Plany:
Jeżeli znajdzie się dobroczyńca, i pomoże w sfinansowaniu projektu , przedstawię szczegółowe plany oraz warunki itp.
Chciałbym zaznaczyc ,że pracuję na kronice Freya , na takiej rozwijam swój projekt i też tą kronikę będzie wspierał serwer.
Pliki są robione tylko przezemnie , oczywiście korzystam z pomocy moich znajomych developerów , ale głownie sam , pracuje ok 2 miesiące nad ogólnym projektem w tym czasie można powiedziec
pliki są w fazie tzw "stable" choc wiemy jest to java i na pewno są jakieś problemy ale myślę ,że z nimi uporamy się , wprowadziłem też własne kody oraz poprawione kolegów developerów.
Ale na pewno są ciekawscy , i choc troszkę zakreślę jakie to będą serwery główny projekt to High Rate ( typowy z klimatem) ,który oczywiście tworzą gracze a następnie mid rate ale to po szczegółowych testach.
Zapotrzebowanie:
Serwer dedykowany:
-minimalnie 16GB RAM
-Dobry procesor obecnie mam ofertę ,którą mam na oku , koszt 220zł miesięcznie.

Kontakt:
GG: 40471747

Sumując bardzo chciałbym aby znalazła się taka osoba bądź osoby , jako iż nie stac mnie na utrzymanie maszyny , jest to jednak obciążenie finansowe dla mojej kieszenie , ale możliwe
,że znajdzie się taka osoba jeżeli nie to trudno , uzbieram i dam radę sam ale serwer ujży "światło dzienne" w późniejszym terminie , Pozdrawiam Serdecznie Administrację Gamecenter oraz was drodzy użytkownicy.
Przepraszam również za ewentualne błędy ortograficzne.