We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Joomla kona email?

solti
14-02-2006, 13:15
Do serwerów 1000gp jest dostępnych tylko 8 kont email (domyślnie ustawionych na 25MB). Nie ma mozliwości w tej ofercie założenia większej ilości kont pocztowych. Taka opcję mają za to inne oferty płatne ovh

stachox
14-02-2006, 13:05
https://ssl0.ovh.net/squirrelmail/src/login.php
u mnie wystarczy wpisac w polu login: nazwa_konta_email@twojadomena.pl a ponizej haselko i dzila. Co prawda odpala sie po francusku ale mozna to zmienic w opcjach. Opis jest na forum.

oloams
07-02-2006, 14:52
Mam server 1000gp dostałem do niego 8 kont pocztowych, każde do 2gb. Chcę zrobić żeby użytkownicy mojej stronki mogli rejestrować konta email (napewno będzie ich więcej niż 8). Czy jest możliwość żeby w obrębie tych 8 2gb kont zrobić np. 800 10mb jakby subkont (każde z innym loginem i hasłem)??

Mam też problem z konfiguracją modu: Squirrel Mail Login. W konfiguracji modułu trzeba wypełnić dwa pola, w pliku pomocy wygląda to tak:
url = www.yourdomain.com
path = webmail (or squirrelmail)

Ale po zastosowaniu się do tego schematu logowanie niestety nie działa. Jakie ścieżki powinnienem wpisać?? Moduł testuję na stronce www.oloams.ovh.org a moja wykupiona wraz z kontem 1000gp domena to www.ex-zone.pl