We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie

OPTRONET
14-02-2012, 20:14
Pytanie częściowo nie na miejscu tzn nie tutaj. Jeśli miałabys serwer w OVH możesz śmiało zadawać pytania. To czy dasz radę podpiąć zależy od Twojego obecnego usługodawcy. Najważniejsze co musisz posiadać to DNSy.

Co do płatności, z SMSa premium maksymalnie czterdzieści pare procent ceny idzie do dostawcy (nie licząc podatku). Zakładając, że rejestracja domeny to 10 pln musiała byś wysłać SMSa za co najmniej 25 albo 30zł. Nie wspomnę już o przedłużeni - to ok 50zł. Jesli nie masz konta w zanym banku, wystarczy przejść się na pocztę i stamtąd dokonac wpłaty.

maciej
14-02-2012, 00:06
Domenę zawsze możesz podpiąć, jeśli pozwala Ci na to usługodawca. W ovh nie widziałem możliwości płacenia przez sms.

Claudine
13-02-2012, 15:38
Witam.
Postanowiłam stworzyć stronę www.
Posiadam konto na darmowym serwerze,ale chciałabym kupić domenę com.pl i podpiąć ją jako alias do serwera. Czy jest taka możliwość?
Oraz mam drugie pytanie : Czy jest możliwość płatności za domenę przez wiadomość sms ?