We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Wordpress jako multidomena

remian
15-07-2013, 10:30
Zainstalowałem Wordpressa i wszystko chodziło ok, ale jak zmieniłem mu w ustawieniach adres witryny na multidomenę to wchodzi mi tylko główna z Wordpressa. Na pozostaych pojawia się komunikat: "Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, postmaster@fotografslubkrakow.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log."

pisii35
20-02-2012, 20:51
na najprostsze rozwiązanie czasami jest najtrudniej wpaść...

voldemortsgirl
13-02-2012, 10:50
Proponuję zmienić nazwę domeny w Ustawieniach (settings) Wordpressa.
Powinno pomóc.

lipp
13-02-2012, 10:24
Witam,

mam pewien problem posiadam serwer wirtualny www.1strona.pl na którym mam już dwie strony i teraz zaczyna się problem zainstalowałem w www/new moduł wordpress utworzylem multidomene pod inny adres www.strona2.pl i teraz tak po wpisaniu w wyszukiwarke adresu www.strona2.pl jest ok jest strona glowna WP ale gdy juz klikne w cos pojawia się www.strona1.pl/new czy macie jakies propozycje lub sugestię jak usunąc problem aby zawsze pojawiała się strona www.strona2.pl z informacjami po / ??

Dzieki z gory za pomoc