OVH Community, your new community space.

Problem z platnoscia za serwer

desavil
06-02-2012, 11:57
Też tak miałem, że nie było mojego serwera na liście do odnowienia.
Dzwoniłem do OVH i powiedzieli mi, że na stronie http://ovh.pl/ mam w polu "Sprawdź dostępność domeny" wpisać swoją nazwę serwera (ksXXX.kimsufi.com), i kliknąć przycisk odnów. I w taki sposób mogłem odnowić mój serwer, którego nie było na liście odnawiania.

Joshua
06-02-2012, 11:24
Cytat Napisał mateusz232
Gdy chce oplacic serwer wyskakuje cos takiego:

Kod:
Brak opcji dla tej usługi ks258xx.kimsufi.com
 Wpisz ponownie domenę, jeżeli jej nazwa została błędnie wpisana 

Dla niektórych z twoich usług zamówienia są w trakcie realizacji:
 -ks258xx.kimsufi.com
[ciach]
A odnawiasz przez link z maila? OVH te maile o odnowieniach ma strasznie schrzanione... nie dość że wysyłają te powiadomienia z irytująco wysoką częstotliwością, często nie zawierają informacji o usługach wygasających dziś/jutro - to normą jest też że link po prostu nie działa.

Ale żeby po kliknięciu w link nie było możliwości odnowienia któregoś z serwerów to się jeszcze nie spotkałem - zawsze zawartość (jeśli nie było informacji że jest problem z sesją) była taka jak po kliknięciu w "odnów" po zalogowaniu się do managera. A jeśli jakiegoś serwera nie ma na liście do odnowienia, to zawsze oznaczało to że właśnie go opłaciłem i na pewno nie wygaśnie. Nie wiem, może przy kimsufi jest inaczej - zawsze pozostaje telefon do helpdesku

mateusz232
05-02-2012, 13:16
ok, myslalem ze IP wykupilem na miesiac nie wazne ile waznosci serwera zostalo, a pozniej bedzie jedynie wyrownanie terminów

Arkoso
05-02-2012, 12:42
Będziesz mógł nowe zamówienia złożyć dopiero jak OVH wygeneruje faktury VAT do poprzednich zamówień. Swoją drogą to odwaliłeś ładnie, to samo co ja wczoraj, zamówiłeś ipfailover, zapłaciłeś za miesiąc niby 5zł, a dzisiaj czy jutro przy przedłużeniu będziesz płacił znowu, bo zamówiłeś je tylko do czasu ważności serwera(ale po tej samej cenie co byś na miesiąc zamawiał)

desavil
05-02-2012, 12:31
Jeżeli zamówiłeś ipki, i zamówienia są jeszcze w trakcie realizacji dla tego serwera należy zaczekać tak długo aż się zrealizuje, a później będzie można opłacić serwer.

Proponuję napisać do OVH, w tej sprawie, a nie zablokują serwera.

mateusz232
05-02-2012, 12:16
Gdy chce oplacic serwer wyskakuje cos takiego:

Kod:
 Wpisz ponownie domenę, jeżeli jej nazwa została błędnie wpisana 

Dla niektórych z twoich usług zamówienia są w trakcie realizacji:
 -ks258xx.kimsufi.com
 -ks258xx.kimsufi.com
 -ks258xx.kimsufi.com
 -ks258xx.kimsufi.com

Czym to moze byc spowodowazne? Moze byc to spowodowane wykupionym wczoraj IP fail-over?
Bede wdzieczny za pomoc gdyz serwer mam tylko do wtorku

W zamowieniach w trakcie mam fakture z moim IP failover lecz jest ona oplacona.