We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem POP3 Serwer Dedykowany

The_Phantom
22-02-2012, 13:17
Witam serdecznie wszystkich na forum. Mam przeogromny problem. Jestem właścicielem strony allblack.pl (radio internetowe) i kilka dni temu administratorzy OVH wyłączyli mi serwer, podając za powód włamanie (Hack Detection). Współpraca z nimi naprawdę jest dość ciężka, gdyż mój administrator przeskanował cały serwer i nie znalazł żadnych błędów, jednak OVH nadal nie chce odblokować mi serwera i proponują przeinstalowanie za 320 zł. Podobnie mój administraor który rząda 400. Niestety nie dysponuję taką kwotą, a bardzo szkoda byłoby mi zamykać serwer, gdyż włożyłem w to ogrom pracy, a także kosztów. Stąd prośba to Was drodzy użytkownicy, czy znalazłby się ktoś kto byłby mi w stanie pomóc.

Proszę o odpowiedź na maila the_phantom@gazeta.pl

pisii35
20-02-2012, 20:59
mhhh to trochę dziwna sprawa, nie mam pomysłu jak Ci pomóc...

rajmek126p
05-02-2012, 15:10
tak mam, porty są odblokowane

Widmo
05-02-2012, 14:47
masz firewalla ?

rajmek126p
05-02-2012, 13:00
Witam, mam problem z instalacją skryptu Publiker na serwerze 16g, podczas instalacji pokazuje się błąd:

Kod:
Wynik sprawdzenia gotowości do instalacji:
OK: Parametry serwera prawidłowe.

OK: Test HTTP zakończony prawidłowo.

Błąd poczty (POP3): Nie można otworzyć testowego połączenia z serwerem poczty 'www.poczta.fm'.

OK: Połączenie z bazą danych nawiązane prawidłowo