We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

OVH Android 0.1.5 available on the market :)

voldemortsgirl
24-01-2012, 13:03
Wszyscy mają obecnie datę wygaśnięcia domen w styczniu (2011?)

Tak jest u mnie, ale ten bug jest już poprawiony i najnowszej aktualizacji będą już poprawne daty.

voldemortsgirl
24-01-2012, 12:38
Faktycznie, dziwne daty zwraca dla domen.
Sprawdzamy co się dzieje.

OPTRONET
24-01-2012, 02:51
Dzisiaj chciałem sprawdzić do kiedy ważna jest jedna z moich domen. Aplikacja pokazała, że do 21 stycznia (mamy 23 a domena wciąż działa). Jak się później okazało była ważna do 21 czerwca i nie wiem, skąd aplikacja wzięła te dane.

borec
23-01-2012, 10:43
Bez revów aplikacja jest dla mnie nieużywalna. Ale poza tym ok

voldemortsgirl
22-01-2012, 08:09
Cytat Napisał Widmo
Miejscami brakuje tłumaczenia z j. Francuskiego.

Ogólnie bomba

Deweloperzy za szybko pracują i tłumacz nie nadąża. Obiecuję, że z każdą wersją będzie coraz lepiej.

WMP
20-01-2012, 22:49
Apropo tego revDNS, powinien być pokazywany tylko on w całym panelu. Jak kupuje sie serwr to revdns ustawione jest na nsxxxxx.ovh.net, i taka sama jest "nazwa serwera ovh". Jesli ktoś ustawi sobie revdns na swój, to powinno być w całym panelu pokazywany to revdns a nie nazwa od OVH (najbardizje mnie to denerwuje w płatnościach). Podsumowując: pokazuje wszędzie revdns, nie nazwę OVH.

voldemortsgirl
20-01-2012, 12:20
Ok, przekażę deweloperom.

no4b
20-01-2012, 11:43
W liście serwerów nie pokazuje revDNS, przez to jest to nie mal niemożliwe aby wybrać dobry serwer jeśli ma się ich dużo.
Popieram. Jeśli jest ustawiony revDNS to powinien się on wyświetlać.

Widmo
19-01-2012, 21:55
Miejscami brakuje tłumaczenia z j. Francuskiego.

Ogólnie bomba

WMP
19-01-2012, 14:52
Pierwsza instalacja: Instalacja na kartcie SD nie jest mozliwa
Wybrałem instalacje ponownie, zainstalowało się.

@edit: W liście serwerów nie pokazuje revDNS, przez to jest to nie mal niemożliwe aby wybrać dobry serwer jeśli ma się ich dużo.

voldemortsgirl
19-01-2012, 13:22
Z radością informuję, że wreszcie jest dostępne narzędzie dla Androida!

Pozwolę sobie nie tłumaczyć szczegółów, zwłaszcza że narzędzie jest w wersji angielskiej.
Zapraszam do pobierania

Here's the changelog (sum of previous changelogs of versions that were only available internally) :

=== VERSION 0.1.5 ===

Widget
- New widget for VPS monitoring (Caution, known issue in Android : it might not be possible to use the widget when the application is installed on the SD card)

Domains
- details
- contacts
- DNS servers
- owner details modifications
- renew
- whois obfuscator configuration for multiple domains at once
- operations listing for all domains

Dedicated
- details
- contacts
- reboot
- reinstall
- FTP backup
- monitoring
- service monitoring
- statistics (MRTG)
- secondary DNS

Account
- modification of personal information

Vps
- Geolocation (details section)

Bugs & Enhancements
- Added an action bar
- Various UI improvements
- If the user leaves the application while logged in, he is automatically logged back in when coming back to the application
- Bug fix in the cache system
- Bug fix in Secondary DNS (VPS)
- Bug fix in Tasks (Support)
- Added a launch screen
- Using a new mechanism of signed sessions, fixing the problem of "session invalid or expired" in cas of IP change
- Fixed a bug : would sometimes crash in VPS=>Boost power when rotating the device
- Fixed a bug in the VPS monitoring widget
- Fixed a bug in cache system
- Fixed a bug : the beta popup message would show up again when clicking the home button
- Added popup notifications in case of available update

Wszelkie uwagi/bugi/ewentualne problemy proszę opisać tutaj lub wysłać nam na pomoc@ovh.pl.