We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Komponenty w mambo

Bonzo
06-09-2005, 11:17
Najgorsze co może być to zaczynać i nieznać angielskiego. Namęczyłem się i wreszcie zatrybiłem. Dzięki Łabądź wskazówka rozjaśniła mi mętlik w głowie.

Łabędź
05-09-2005, 12:44
Cytat Napisał Bonzo
Wie ktoś może o co tu chodzi?
Nie może zrobić include ponieważ pliki posiadają uprawnienia 000 (czyli brak uprawnień).

pozdrawiam

Bonzo
05-09-2005, 12:36
Mambo ładnie się instaluje, ale doinstalowanie komponentów coś mi nie idzie. Niewiem w czym tkwi problem i czy wogule jest po stronie serwera. A taką oto wiadomość dostaję przy instalacji:
Warning: mosInstallerComponent::uninstall(/home/s/k/l/adres/www/administrator/components/com_extcalendar/uninstall.extcalendar.php) [function.uninstall]: failed to open stream: Permission denied in /home/s/k/l/adres/www/administrator/components/com_installer/component/component.class.php on line 285

Fatal error: mosInstallerComponent::uninstall() [function.require]: Failed opening required '/home/s/k/l/adres/www/administrator/components/com_extcalendar/uninstall.extcalendar.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/s/k/l/adres/www/administrator/components/com_installer/component/component.class.php on line 285
Wie ktoś może o co tu chodzi?