We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Projekt Lineage 2 [Poszukiwany Sponsor]

Maxer
18-12-2011, 16:27
Skończyliśmy kilka dni temu pracę nad plikami, nadal szukamy sponsora.
UWAGA: Teraz jest najlepszy czas na postawienie dobrego serwera , ponieważ żadnego nie ma. Czekamy na oferty !

Maxer
15-12-2011, 15:16
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie chcemy tylko straty Waszych pieniędzy, i zobowiązujemy się na oddanie pieniędzy , w przypadku jeżeli te się nie zwrócą.Nazwę ustalimy ze sponsorem.
Przejdźmy do rzeczy.

O naszym zespole:

Nasz zespół tworzą osoby z pasją, które od wielu lat interesują się tą dziedziną , jaką jest praca z serwerami.Bazujemy głównie na plikach L2 J. Wiele osób może stwierdzić, że nie jesteśmy w stanie postawić konkretnego serwera, z dużym zainteresowaniem i grywalnością, ja natomiast zaprzeczam temu stwierdzeniu. Moim zdaniem, lepiej jest postawić serwer na plikach , z jakimi się ma (wieloletnie) doświadczenie, a nie , na których się nigdy nie pracowało.W skład zespołu wchodzą trzy, zgrane ze sobą osoby, które pracują(jak i grają) ze sobą prawie 8 lat. Mamy wielkie doświadczenie, ponieważ nie jest to nasz "pierwszy raz".

Plany:
Jeżeli znajdzie się Nasz dobroczyńca, i zobowiąże się kupić maszynę pod Nasz serwer, przedstawiamy nasze plany:
Mamy zamiar postawić serwer na kronice Interlude bądź HighFive, lecz raczej wybierzemy tę pierwszą.Do naszej drużyny , należy także Webmaster, więc skórkę pod naszą stronę www mamy zapewnioną.Mamy już własną(stworzoną przez Nas) paczkę plików, która była testowana od 4 miesięcy.

Możliwości:
Jako iż ktoś kupi nam maszynę, nie oczekujemy żadnego zysku z serwera.
Zobowiązujemy się oddać co do grosza stracone pieniądze z wielką nadwyżką.Przewidywany zarobek to :

Pierwszy Tydzień: Około 400/500zł.
Drugi Tydzień : Około 200/300 zł.
Trzeci Tydzień : Około 50/100 zł.

Po trzecim tygodniu, otworzylibyśmy 2 serwer(jeżeli pozwoliłby na to sponsor) na tej samej maszynie, a więc koszta mnożą się przez 2.
Przedstawione przeze mnie zarobki , są minimalnymi. Mogą być one większe, natomiast nie mogą być one mniejsze.

Zapotrzebowanie:
Serwer dedykowany:
- Minimalna Pamięc ram : 12 GB
- Minimalna prędkość łącza : 100 MB/s
Co do maszyny, także mam parę słów. Wraz ze wzrostem GB ramu, czy prędkości internetu, zarobki mnożą się, ponieważ im lepsza maszyna, tym więcej ludzi może u Nas grać, a co za tym idzie - więcej ludzi może dokonywać płatności.

Kontakt:
E-mail: maph123@o2.pl
MSN : maxer146@hotmail.com
GG: 37515928( Często jestem na niewidocznym)