We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Szukam wspólników ( Projekt Lineage2 High Five) oraz Interlude

Taio
23-11-2011, 11:17
Witam Serdecznie wszystkich użytkowników forum Gamecenter.pl.

Cały temat poświęcony jest zebraniu ekipy oraz sponsora na serwer dedykowany.W skład teamu wchodzę tylko ja osobiście mam 19lat , interesuje się programowaniem w javie , posiadam nie oszukując się w miarę dobre pliki , jako iż pracuję na silniku l2j a wiemy jak działa l2j nie uniknie się błędów itp ale szczerze uznaję ,że pliki są stabilnie i stabilnie działają , wykonuję tą pracę we własnym zakresie.
Wracając do rzeczy szukam osób , które będą chciały nabyć doświadczenia jako gm , moderator.Jak wspomniałem szukam osoby która wspomoże projekt finansowo , oczywiście nic za darmo , będę mógł zaoferować większą część np ze sprzedaży reklam czy coś , bądź z drobnej dotacji , aby mogły się zwrócić koszty jakie sponsor poniósł i wdzięczność ,że dał szanse.Oczywiście wspomagając serwer finansowo można uczestniczyć w jego rozwoju nie ma problemu , poszerzyć swoją wiedzę , spróbować czegoś nowego.Może opiszę coś o kosztach , mhm mnie osobiście nie stać na opłacenie maszyny koszt ok 300zł miesięcznie , jako iż jeszcze się uczę nie utrzymuję się sam , ale może dla kogoś nie jest to duża kwota i może wspomóc i tak jak wspomniałem wyżej pełna kwota z zysków serwerowych drobna dotacja , reklamy idą do sponsora , jako rekompensata za danie szansy.
Powiem mały skrót o projekcie , projekt będzie wspierał kronikę High Five ( będzie to serwer typu High Rate , nic skomplikowane , poprostu poprawnie działający serwer , z dobrze dobranymi ustawieniami , dobrze napisanymi npc , przemyślaną rozgrywką nie chcę robić nie wiadomo jakiego serwera customowego , jakieś tzw star wars , drugim projektem będzie zależne od rynku ale serwer Interlude też High Rate , jako iż maszyna za taką cenne pozwoli na prowadzenie obu typów serwera bez najmniejszych problemów.Co do projektu sam stworzę lub przy pomocy znajomych odpowiednią stronkę pod serwer i zaopiekuję się sprawami technicznymi , prosił bym też w temacie zamieszczać pomysły na owe serwery będzie mi bardzo miło. Kontakt ze mną pod numerem gadu gadu zwykle jestem nie widoczny Serdecznie zapraszam
Numer GG : 37501660