We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Delegowanie domeny *.one.pl

slawqo
14-11-2011, 21:52
Cytat Napisał gongmin
Nam problem z domeną na.one.pl. Pojawiło się u nich nowe oprogramowanie. Nie wiem jakich wpisów dokonać by delegować domenę na hosting 1and1.
Próbuję już wszystkich opcji. Kiedyś miałem tę domenę na własnych DNS na serwerze sbs nt4 i chodziła.
Kto wie jakich wpisów dokonać na stronie one.pl?
Podaj takie dns'y do jakich dodałeś tą domenę w 1and1. A tak w ogóle to nie wiem czy to jest właściwe forum do zadawania pytań odnośnie ustawień w 1and1

gongmin
14-11-2011, 21:41
Nam problem z domeną na.one.pl. Pojawiło się u nich nowe oprogramowanie. Nie wiem jakich wpisów dokonać by delegować domenę na hosting 1and1.
Próbuję już wszystkich opcji. Kiedyś miałem tę domenę na własnych DNS na serwerze sbs nt4 i chodziła.
Kto wie jakich wpisów dokonać na stronie one.pl?

maxix
07-11-2011, 14:14
Wystarczy wpisać u nich adresy serwerów DNS, które kierują na Twój hosting w OVH, potem skonfigurować hosting OVH i działa.

Bronuś
31-10-2011, 16:26
Jest sobie system darmowych domen (a właściwie subdomen) one.pl
Po zdefiniowaniu swojej domeny typu nazwa-domeny.one.pl domenę można wydelegować w świat. Jest kilka opcji, ale najłatwiejszą jest delegacja DNS. Czy ktoś testował to na serwerach OVH?

Wszelkie wskazówki mile widziane.