We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

nie moge wywysłać mejli.. :/

Lunar Fang
08-02-2006, 10:32
hmm mam pytanie, czy da sie wysyłać phpmailerem maile z kont na gmail?
bo normalnie nie moge, z interi chodzi, z o2 hodzi, z wp chodzi, nawet z oneta chodzi, ale z gmail za grzyba nie chodzi

a chciałbym mieć z gmaila.... bo 1. nie dają reklam do mejli :P
2. nie zwiesza im się server taak jak na o2 :P

bepe
06-02-2006, 17:38
Cytat Napisał Łabędź
Nie to samo. Mail wychodzi nie z serwera 60free lecz z Twojego zewnętrznego konta, więc ewentualny spamer 'zablaklistuje' swoje konto a nie serwer 60free.

pozdrawiam
PHP mailer nie zadziala podczas aktywowania konta przez uzytkownika poniewaz ja nie wymyslam kodu ani linku. :/

Lunar Fang
06-02-2006, 15:17
no niby tak.... ech znowu przeudowa strony

Łabędź
06-02-2006, 10:36
Cytat Napisał Lunar Fang
a czy to nie wyjdzie na to samo?
Nie to samo. Mail wychodzi nie z serwera 60free lecz z Twojego zewnętrznego konta, więc ewentualny spamer 'zablaklistuje' swoje konto a nie serwer 60free.

pozdrawiam

Lunar Fang
06-02-2006, 08:57
Cytat Napisał Łabędź
Na pewno funkcja mail() pozostanie wyłączona.

Dlaczego nie chcecie wysyłać email-i przez klase PHPMailer?

http://60free.ovh.org/pl/support/sup...PhpMailer.html

pozdrawiam
a czy to nie wyjdzie na to samo? to tylko niepotrzebne zawalenie konta i niepotrzbna robota

Naki-BoT
05-02-2006, 22:02
Cytat Napisał Lunar Fang
a mam takie małe pytanko do użytkowników posiadających fora na swoich kontach...czy możecie wysyłać mejle bezpośrednio z forum?
W 'kazdym' forum z reguly mozna/trzeba wpisac swoje zewnetrzne konto e-mailowe by przez nie wysylac wszystko.

bepe
05-02-2006, 21:40
jesli to by dzialalo podaczas wysylania kodu aktywujacego to moge kozystac ale jesli nie to ...

Łabędź
05-02-2006, 21:38
Cytat Napisał bepe
W tym przypadku Lunar ma rację to bardzo popsulo mi plany bo dowiedzialem sie o zablokowanym mail() dopiero po wgraniu na serwer strony :/

PS. do Admina czy będzie ta finkcja przywrocona kiedys??
Na pewno funkcja mail() pozostanie wyłączona.

Dlaczego nie chcecie wysyłać email-i przez klase PHPMailer?

http://60free.ovh.org/pl/support/sup...PhpMailer.html

pozdrawiam

bepe
05-02-2006, 21:34
Cytat Napisał Lunar Fang
ale przez takie ograniczenie nie można stworzyć w pełni funkcjonalnej strony...
W tym przypadku Lunar ma rację to bardzo popsulo mi plany bo dowiedzialem sie o zablokowanym mail() dopiero po wgraniu na serwer strony :/

PS. do Admina czy będzie ta finkcja przywrocona kiedys??

Lunar Fang
05-02-2006, 20:43
ale przez takie ograniczenie nie można stworzyć w pełni funkcjonalnej strony... :P

a mam takie małe pytanko do użytkowników posiadających fora na swoich kontach...czy możecie wysyłać mejle bezpośrednio z forum?

Naki-BoT
05-02-2006, 16:24
Ze wzledu wlasnie na takich: 'zaloze sobie konto, pospamuje/flooduje troche i pewno mi je skasuja to pojde gdzie indziej' lepiej zeby ta funkcja nie byla dostepna.

Lunar Fang
05-02-2006, 15:57
Cytat Napisał Naki-BoT
Nie, klientem pocztowym nie bylo by latwo.
Prostym skryptem mozesz wyslac setki losowych maili, na setki losowych adresow, co pare chwil, wiec raczej ta funkcja nie powinna byc dostepna na kontach ogolno-dostepnych.
no niby tak....ale to potem wystarczy zblokować takie konto :P
zresztą jak ktoś chce se pospamować to zapraszam na www.haa.pl serwis sie sypie, ale jak masz szczęście, to nawet ci skrypt zadziała i bedziesz mógł se pospamowac

Naki-BoT
05-02-2006, 15:52
Nie, klientem pocztowym nie bylo by latwo.
Prostym skryptem mozesz wyslac setki losowych maili, na setki losowych adresow, co pare chwil, wiec raczej ta funkcja nie powinna byc dostepna na kontach ogolno-dostepnych.

Lunar Fang
05-02-2006, 15:45
Cytat Napisał Łabędź
Ponieważ nie chcieliśmy żeby 60free stało się źródłem spamu.

pozdrawiam
źródłem spamu? wybacz, ale co to za spam niby? funkcją mail()??
mi się zdaje, że łatwiej byłoby zroić spam przy pomocy jakiegoś zwykłęgo programu pocztowego.... :/

niemoglibyście włączyć tej funkcji? Łabędziu prosimy

Łabędź
05-02-2006, 15:03
Cytat Napisał mojserwer
czemu zablokowali tą funkcje ?
Ponieważ nie chcieliśmy żeby 60free stało się źródłem spamu.

pozdrawiam

mojserwer
05-02-2006, 13:13
czemu zablokowali tą funkcje ?

Jarusek
05-02-2006, 12:47
Cytat Napisał Lunar Fang
:/ to czemu na stronie ich głównej pisze, że już naprawili... echh...nawet admin ma napisane:

to albo ja nie umiem czytać, albo admini nie wiedzą co się dzieje..... :/
szkoda, że ta opcja jest zablokowana...
ps. co wam szkodzi ją odblokować?
nie umiesz czytać chodziło im o to że niektóre serwery np poczta.onet.pl nie przyjmowały ich mail np. z aktywacją konta

a funkcja mail() która pozwala na wysyłanie mail ze stron na serwerze 60free została spycjalnie wyłączona, po co to nie wiem (może po to aby ludzie wzieli płatną ofertę)

Lunar Fang
05-02-2006, 11:05
:/ to czemu na stronie ich głównej pisze, że już naprawili... echh...nawet admin ma napisane:

Cytat Napisał Łabędź
Od kilku dni mieliśmy problem z mailami systemowymi - niektóre serwery
pocztowe nie chciały przyjomować listów z systemu 60free.

Dziś ten problem został rozwiązany - maile powinny już dochodzić poprawnie.
to albo ja nie umiem czytać, albo admini nie wiedzą co się dzieje..... :/
szkoda, że ta opcja jest zablokowana...
ps. co wam szkodzi ją odblokować?

Jarusek
04-02-2006, 18:30
nie, nie możemy, niestety ovh ma zablokowaną funkcję mail()

Lunar Fang
04-02-2006, 16:21
Mam pytanko, czy wy też nie możecie wysyłać mejli??

bo mam stronke, na innych serwisach mi działa wysyłąnie mejli, a tu ani huhu.. :/

więc czy to jest normalne... czy tylko ja mam coś zjechane na stronce, ze raz działa, a raz nie