We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kopia via FTP (filezilla)

hdmagic
13-09-2011, 11:00
Istnieja jeszcze dowiazania symboliczne, htaccess i pewnie jeszcze pare innych sposobów aby przenieść do innego folderu bez wykonywania skompilowanych zmian.

slawqo
12-09-2011, 22:09
Naprawdę zastanów się nad tą ilością plików w jednym folderze. Z tego co wiem to tak duża liczba plików w jednym katalogu wpływa negatywnie na obciążenie serwera. Obciążasz więc niepotrzebnie serwery OVH i wydłużasz ładowanie swoich stron.
Możesz o tym poczytać na wielu stronach, np tu

wax
12-09-2011, 21:42
Dzięki Panowie!

Niestety nie ma lekko. Skrypt w automacie wrzuca zdjęcia do /img tworząc kupę dodatkowych miniatur.
@slawqo: Trzeba by zmodyfikować połowę oprogramowania a to uwagi iż strona jest oparta o cms i arkusze stylów jest wykonalne ale, niestety zupełnie nieekonomiczne. Problem jest poważny a z każdą godziną rośnie w siłę.

maciej
11-09-2011, 22:03
Zawsze możesz spakować, np 11.09.11.zip czy inny format.

slawqo
11-09-2011, 20:56
Ograniczenie listowania max 5000 plików przy połączeniu FTP jest ustawione w konfiguracji serwerów wirtualnych OVH. Nie da się go chyba "przeskoczyć". Nie powinieneś raczej umieszczać aż tak wielu plików w jednym katalogu tylko podzielić je np. na jakieś podkatalogi.

wax
11-09-2011, 18:39
Witam,

Otóż chciałbym zrobić backup strony. Niestety podczas prób dostępu do /img dostaje w logu filezilli:
Odpowiedź 226 Output truncated to 5000 matches
i listę 5000 plików...
W jaki sposób zrobić backup nie ograniczając dostępu do strony? (wiem, że można zrobić zrzut, potem skasować 5000 plików, znowu wylistować zrobić zrzut, znowu skasować i tak aż do końca - ale mamy XXI wiek i ta metoda mnie nie satysfakcjonuje)
Na chwilę obecną nie potrafię nawet oszacować ile jest plików w /img, a zapewne dużo.
Czy mógłbym otrzymać odpowiedź od OVH czym jest spowodowane to ograniczenie? I jak ewentualnie zrobić backup nie wyłączając strony na kilka godzin?

pozdrawiam,
Waldek