We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Slackware Przegrywka

kilof
12-02-2006, 20:11
Cytat Napisał microcom
jak pisałem w innym wątku tego urzytkownika po 5 minutach urzytkowania lina (o ile wogule zdoła go zainstalować) zrobi format dysku i wruci na winzgroze.
proszę Cię, nie pisz po polskiemu.

p.s ja zaczynalem od SLS (bodajże Softloading Linux System czy jakoś tak) w 1992 roku
miałem wtedy prawie 2 lata, był już X window i pierwsze gry :P
pamiętam, że po SLS miałem debiana. poczatkowo myslalem ze to nowy SLS, po jakimś czasie zrozumialem ze to inne distro wybudowane na SLS Jak już nauczyłem się samemu instalowac dystrybucje to instalowalem każdą pierwszą, lepszą jaką mi mój kuzyn przywoził z niemiec
slackware jest stosunkowo nowy do tego wszystkiego, acz i tak go używam :P

microcom
12-02-2006, 14:12
jak pisałem w innym wątku tego urzytkownika po 5 minutach urzytkowania lina (o ile wogule zdoła go zainstalować) zrobi format dysku i wruci na winzgroze.

sosnix
04-02-2006, 12:22
No to moze zostac przy win xp pro tak jak zawsze ;]

supermegazord
04-02-2006, 12:02
Cytat Napisał sosnix
Lepiej skoczyc w gleboka wode
Stanowczo wtedy łatwiej dostać nerwicy lekowej po wklepaniu polecenia rpm -ivh sralalala.rpm i człowiek czeka czeka a tam łup niespełnione zależności pliki w konflikcie i wtedy sie zaczyna Dance Makabr

pawel
04-02-2006, 11:59
ja skoczyłem od razu na gentoo i prawie straciłem wiarę w linuxy...
jeśli system ma wspierać użytkownika to na pewno nie jest to dobry system na początek, zanim cokolwiek zrobisz będziesz miał wiele dni walki o banały...
jeśli to ma być dystrybucja na desktop, i to w dodatku dla osoby która nie miała styczności z linuxem to na początek slack czy gentoo odpadają moim zdaniem...

sosnix
04-02-2006, 11:32
Nom, ja mam ladcze bardzo wolne radiowe. Gdy sciagalem slacka wynosil 8kb ;]

a jeszcze ludzie mowili zebym odrazu przeszdl na slacka bo przynajmniej cos bym sie nauczyl z linuksa. Gdybym zainstalowal mandrive to bym nic nie nacuzyl tak mowialudzie na forum idg. Lepiej skoczyc w gleboka wode

ms93
04-02-2006, 07:00
Cytat Napisał Łabędź
Z sieci, przy 'naszych' łączach nie ma co zciągać.
jakie macie te lacza??
ja na neo 512 spokojnie sciagnalem mandrive dvd, knoppixa dvd, knoppixa cd i rozne duze pliki. 700MB idzie kolo 3h a 2GB kolo 9h, wiec u mnie nie jest zle

Łabędź
04-02-2006, 02:13
Cytat Napisał sosnix
Ok. Ale teraz mam iny problem czy ktos ma moze tego slacka 10.2
Muszę powiedzieć, że 'slack' to tak od razu 'z grubej rury'. Ale to może i lepiej - potem będzie tylko łatwiej

Polecam kupno jakiejś gazety z 'cover disk' zawierającym Slackware. Będzie i co poczytać i co poinstalować.

Z sieci, przy 'naszych' łączach nie ma co zciągać.

pozdrawiam

sosnix
03-02-2006, 23:57
Nom, tak ale juz nie trzeba taki koels mi przesle. a tak pozatym tego lina mozna przegrywac bo jest darmowy :P

pawel
03-02-2006, 23:25
jeszcze wieksze LOL

Gino
03-02-2006, 22:33
Cytat Napisał sosnix
Ok. Ale teraz mam iny problem czy ktos ma moze tego slacka 10.2 i czy moglby kto to mi przegrac i przeslac poczta polska?? Otoz na allegro nie kupie bo nie mam kasy ostatnia kase wydalem na server i domene. A z netu nie sciagne bo mam zawolne lacze. Jezeli ktos by chcial mi przegrac to niech pisze na gg 2827784

POZDRO
Chodzi o pirata?

pawel
03-02-2006, 21:45
o lol

sosnix
03-02-2006, 18:33
Ok. Ale teraz mam iny problem czy ktos ma moze tego slacka 10.2 i czy moglby kto to mi przegrac i przeslac poczta polska?? Otoz na allegro nie kupie bo nie mam kasy ostatnia kase wydalem na server i domene. A z netu nie sciagne bo mam zawolne lacze. Jezeli ktos by chcial mi przegrac to niech pisze na gg 2827784

POZDRO