We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sposoby reklamy firmy?

marehare
26-09-2014, 09:16
Ja bym postawił na rozwój własnego bloga i oczywiście obowiązkowo social media - FB i G+. Niestety bez reklamy banerowej czy adwordsów trudno jest się*przebić.

jmfvntvsss
16-09-2014, 15:09
Dużo zależy od rodzaju firmy i kierowania oferty.
Najlepiej poszukać fora z swojej branży i tam wykupować reklamy.

darekopaska
16-09-2014, 10:30
Kampania linków sponsorowanych AdWords!

Husteamy
10-09-2014, 14:37
i jakieś konkursy na funpagu, trzeba jakoś zachęcić potencjalnych klientów no i promocja w różnych portalach społecznościowych

pmarek
09-09-2014, 16:37
Bardzo modny jest ostatnimi czasy content marketing. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie - tylko long tail, pozycjonowanie TOP10 na frazy już jest mało efektywne i mało elastyczne. Na serwis należy patrzeć globalnie

ABCD1982
02-09-2014, 19:51
jeśli chodzi o mocne katalogi to na pewno katalog.onet.pl, z tym, że nie uważam, żeby katalogowanie to był skuteczny sposób promocji, no chyba, że pośrednio jako jedno z "narzędzi" pozycjonerskich.

pozdr.

Bartosz
http://www.quantumpress.pl

Polwe95
05-11-2013, 13:04
i adwords

kompromitacja
31-10-2013, 22:49
najlepszy sposób to założenie fanpage. Pomoze to w szybkim rozreklamowaniu firmy

adamczykmarcin11
28-10-2013, 06:47
przede wszystkim pozycjonowanie, odpowiedni funpage, założenie newslettera, trzeba pobudzić troche się do kreatywnego myślenia a efekty mogą być niesamowite

alamaja
27-10-2013, 19:48
Cytat Napisał ruckus
Poszukuje sposobów na reklamowanie swojej firmy w internecie z tego co słyszałem katalogi są skuteczną metodą jakie według was są najbardziej wartościowe, poza tym jakie inne jeszcze sugestie, sposoby znacie aby się dobrze reklamować?
reklama w googlu tez daje całkiem niezłe efekty, szczegolnie jeśli weźmiesz pod uwage stosunek ceny do jakosci

Vikt00r
14-10-2013, 23:16
Wiadomo, ze strona internetowa kazdej firmy - jest teraz po prostu niezbedna. Tak samo e-mail.

hmm pozycjonowanie, FB, jakas wymiana linkow z innymi stronami, marketing szeptany?

truskawa
14-10-2013, 10:11
Na własne potrzeby możesz sam zająć się pozycjonowaniem i pozyskiwaniem klientów. Warto się czasem podszkolić i zrobić coś samemu. Bo firmy, które zajmują się pozycjonowaniem żądają horrendalnych kwot, nieadekwatnych do rezultatów i zasięgu Twojej strony.

maciejfilipian
09-10-2013, 19:44
Na początek zorganizuj sobie dobrą stronę internetową gdzie potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z twoją oferta. Potem pozycjonowanie samemu jak masz dużo czasu na naukę albo za pomocą firmy. Jak już zdobędziesz w miarę rozsądną pozycje musisz zacząć szukać potencjalnych klientów na własną rękę wysyłając oferty współpracy lub przez facebooka.

Donathan88
07-10-2013, 14:29
Nie będę oryginalny i podepnę się pod słowa poprzedników - poczytaj blogi i fora o pozycjonowaniu. Tam znajdziesz b. dużo wiadomości.

janbaran33
07-10-2013, 13:24
Najlepiej pozycjonować samemu tylko musisz wiedzieć na czym rzecz polega jest multum artykułów na ten temat. Firmy rozsyłają Twoje dane pracownikom i spamują interenty, samemu zrobisz to lepiej tylko musisz poznać taniki pozycjonowania. Powodzenia

Cewebryta
06-10-2013, 22:42
Rozpocząć od Facebook'a? To chyba zależne jest od branży. Firma sprzedająca dajmy na to uszczelki nie zacznie Ci kampanii od facebooka, bo czym niby będzie się chwaliła przed klientami? fanpage'em ?

aldonaa
02-10-2013, 16:12
Teraz mnóstwo firm ma FP. Możesz na tym tylko zyskać. Poświęć też czas na zrobienie profilu Google +. Korzystnie będzie jak założysz bloga. Możesz tam pisać newsy związane z twoją branżą, czy nawet opisywać co nowego w firmie.

adamtomas
01-10-2013, 08:08
Tak, zgadzam się z pomysłami dotyczącymi fanpage na FB, to jest bardzo dobry sposób na reklamę firmy . Może też ogłoszenia na lokalnych portalach internetowych ?

wujcimak
26-09-2013, 11:56
Polecam poczytanie trochę o temacie pozycjonowania na ogólnodostępnych forach i blogach.

amotylek
26-09-2013, 09:17
Najlepiej zacząć od pozycjonowania,trochę adwords, facebook, a potem zastanowić się nad marketingiem szeptanym. Tak mi się wydaje.

Joachim
25-09-2013, 12:26
Również polecam powyższą firmę

MarianSp
25-09-2013, 09:31
Jeśli chodzi o skuteczną formę reklamy w internecie to najlepszym według mnie rozwiązaniem jest skorzystanie z opcji pozycjonowania z płatnością za uzyskany efekt. Spróbowałem tego rozwiązania prowadząc własną działalność, a konkretnie sklep internetowy i podpisałem umowę z firmą znaną w sieci jako DAMTOX- od tamtej pory sprzedaż internetowa znacznie przebiła zysk z mojego sklepu stacjonarnego, więc jeśli chodzi o sposób reklamy to zdecydowanie POZYCJONOWANIE.

borec
26-10-2011, 13:14
Wcale że nie spam...

Badd
26-10-2011, 12:45
Cytat Napisał ruckus
Poszukuje sposobów na reklamowanie swojej firmy w internecie z tego co słyszałem katalogi są skuteczną metodą jakie według was są najbardziej wartościowe, poza tym jakie inne jeszcze sugestie, sposoby znacie aby się dobrze reklamować?
portale społecznościowe facebook

jonasz666
30-09-2011, 08:44
Katalogi, precle, serwisy dziennikarstwa obywatelskiego, księgi gości - można zaszaleć. Nie ma co płacić wyspecjalizowanej firmie - takie moje zdanie.

Darijo
27-09-2011, 15:25
najlepiej chyba na stronach tematycznych podziałać albo regionalnych. nie ma co szaleć z kasą bo nie zawsze jest sens na jakies skomplikowane działania. a firmy właśnie na takie namawiają. tez chyba zależy od branży. pozakładałem sobie wizytówki w różnych miejscach i to jest moim zdaniem bardzo skuteczne. ludzie szukają adresów głównie w mojej branży a na przykład na firmin.pl też można zostawiać komentarze i bez jakiejś większej kasy masz przewagę nad innymi.

pod warunkiem że masz zadowolonych klientów oczywiście

Tegosu0
19-09-2011, 16:06
Cytat Napisał tsw
jaka branża ? jaka firma ?
Ogólnie poszukaj po forach w swojej branży ( firmy ) i tam wykup reklamy,
daj trochę kasy na pozycjonowanie
Chyba lepiej niż w katalogach wykupić pozycjonowanie w firmie zajmującej się tym. Zależy tez oczywiście jaka branża, na jakich słowach kluczowych. Wiem jedno nie kupuj książek o pozycjonowaniu to co jest w książkach juz dawno sie nie sprawdza.

Powodzenia

Arkoso
30-08-2011, 17:37
Wszystko zależy od branży. Na pewno w wielu branżach nic nie da reklama internetowa. Poszukaj stron tematycznych itp. Zainwestuj w pozycjonowanie. A może reklamy Google AdSense? A jeśli masz firmę np. oferującą produkty skierowane do młodzieży to możesz się reklamować na serwisach na których właśnie ona siedzi i na tej samej zasadzie możesz się reklamować w każdym gronie zainteresowań potencjalnych klientów.

tsw
30-08-2011, 15:59
jaka branża ? jaka firma ?
Ogólnie poszukaj po forach w swojej branży ( firmy ) i tam wykup reklamy,
daj trochę kasy na pozycjonowanie

paletko
30-08-2011, 12:31
Z katalogów taki fajny co znalazłem już pewien czas temu to infozysk.pl wiele przydatnych opcji i wydaje mi się ze tafia do ludzi. Zależy tez od działalności proponuje takie alegro lub oferie.

ruckus
08-08-2011, 13:56