We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Serwer dedykowany pod Minecraft

Ogniok
01-08-2011, 10:49
Witam

Poszukuje osoby chętnej do sponsorowania serwera dedykowanego pod serwer gry Minecraft. Serwer aktualnie jest już na chodzie, aczkolwiek stoi w craftserve.pl na ofercie z 20 slotami, co nas całkowicie nie satysfakcjonuje, gdyż z pluginami wytrzymuje tylko 15 graczy, a tyle mamy aktualnie, chociaż że jeszcze nie reklamowaliśmy serwera(są to gracze stali ;]). Stali stąd, gdyż przed przejściem na craftserve.pl posiadaliśmy własną maszynę i serwer na który grało mnóstwo ludzi(o czym świadczy 250 użytkowników na forum) aczkolwiek skończyły się fundusze na dzierżawę maszyny.

Jestem w stanie w pełni zająć się serwerem. Dobrze operuje systemami linuksowymi, jestem w stanie zainstalować całe potrzebne oprogramowanie, i uruchomić serwer który jak wcześniej wspomniałem jest już w pełni gotowy(kwestia skopiowania plików). Od momentu dostępu do maszyny uruchomienie serwera zajmie od godziny do trzech godzin(w zależności od szybkości przesyłu plików i tego, czy serwer dedykowany będzie posiadał już zainstalowane oprogramowanie typu java, vsftpd).

Posiadam także ekipę do zarządzania serwerem(moderatorów). Jest gotowa strona i forum. Jak już wcześniej wspomniałem posiadamy ponad 250 użytkowników na forum, a po reklamie ta liczba na pewno się zwiększy.

Jeśli komuś nie będzie podobała się współpraca ze mną, można ją bez problemu zerwać, aczkolwiek ustalmy jakiś okres wypowiedzenia, np. tydzień.

Jestem otwarty na każdą ofertę. Nie podaje tutaj z góry, iż ktoś ma sponsorować taki a taki serwer dedykowany.

Więcej informacji udzielam tutaj jak i pod adresem mail'owym kacpermistrz@wp.pl ;]
Kontakt taki jak GG, po napisaniu na mail'a.