We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Pomysł na Zarobek]Lineage 2 Serwer Sponsor - Pliki Oficjalne

Lineage2Serwer
10-07-2011, 19:51
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Wychodzę z prośba o sponsorowanie serwera Lineage2,ale o tym później najpierw coś o mnie.
Mam na imię Krzysztof ukończyłem technikum na profilu Technik-Informatyk,teraz celem jaki sobie wyznaczyłem to postawienie serwera Lineage 2 na plikach Oficjalnych,teraz ewentualni sponsorzy nie wiedzą o co chodzi,to ja może wytłumaczę :
Serwery Lineage 2 są stawiane na plikach L2J - Java,oraz w mniejszej ilości na plikach L2OFF-Oficjalne pliki wykradzione od NCSoftu za czasów C4 modowane pod najnowsze kroniki,czym to się różni,L2J są bardziej stabilne o wiele łatwiejsze w konfiguracji niż L2Off,wadą L2J jest duża ilość BUGÓW-(Błędów) przez co serwery wstają a za dwa dni upadają i tak w kółko,L2Off to pliki oficjalne na których prawie wszystko działa uwaga prawie,ale to nie u mnie ja razem z moją czteroosobową ekipą pracowaliśmy nad plikami bardzo długo i własnie teraz uznaliśmy iż nasza praca skończona pliki są bardzo dobre,na których może grac spokojnie ponad 3000 tysiące ludzi jak to jest na niewielu serwerach.Dlaczego szukamy sponsora,szukamy sponsora ponieważ nie chcemy aby serwer stał miesiąc i potem upadł z powodu braku pieniążków.Co będzie miał z tego sponsor?
Na naszym serwerze będzie dostępna dotacja (Pomoc dla serwera) która pomoże utrzymać serwer przy życiu,tak mówi każdy admin każdego serwera w rzeczywistości dotacja to bardzo duże pieniądze z których administratorzy czerpią duże zyski,dla przykładu serwery Medium-Rate ,każdy Medium-Rate serwer posiada dotację na Aio Buffera (Wszystkie buffy podnoszące statystyki postaci) taki Aio buffer jest w cenie od 40 Euro do nawet 80 Euro,więc proszę sobie wyobrazić co jeżeli takiego Aio Buffera zamówi 10-15 klanów to mamy ponad 800-1000 Euro czyli to w przeliczeniu na polskie złotówki daje około 4000 tysięcy złotych w czym za serwer który potrzebujemy zapłacimy zaledwie 600-700 PLN,więc jest to naprawdę duży zysk a ja mogę zapewnić ewentualnych sponsorów iż nasz serwer będzie zareklamowany wyśmienicie przy reklamie dwu/trzy tygodniowej przy plikach jakie w tej chwili posiadamy będziemy w stanie sprowadzić na nasz serwer dobrze ponad dwóch tysięcy graczy,a może nawet trzech więc sobie proszę wyobrazić jakie to mogą być zyski dla Sponsora.Ja jako osoba odpowiedzialna za projekt naszego serwera jestem w stanie poświęcać się dniami i nocami aby serwer ujrzał światło dzienne,C++ Znam bardzo dobrze HTML PHP więc z tym nie ma żadnych problemów.Może maszyna którą byśmy potrzebowali by utrzymać 3000 tysiące ludzi + :

- Dual Intel Xeon 2.8Ghz
- 16GB RAM
- 2x or 3x 200GB 10k+ RPM HDDs (SCSi)
- 100mbit dedicated connection
- Microsoft Windows 2003 Server x64 - (Niezbędny do postawienia serwera na plikach oficjalnych)

Kontakt :
Komunikator Gadu-Gadu : 36899593
E-Mail : kristof3376@gmail.com

Pozdrawiam i czekamy na sponsorów!

Lineage 2 Team