We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem ogonkami w jPortal 2.3.1

K@iTO
03-02-2006, 10:34
Cytat Napisał frugo0
K@ito bo mi pisze w bazie kolo kazdej tabeli ze mam jezyk latin1_shwedish cos takiego a ma byc podobno latin 2 ?? jak to zmienic ? a po drugie znaki na mojej stronie wogole nie dzialaja na zadnej przeglądarce :/ www.djgoofy.ovh.org

po 1. http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=461

po 2. W standardzie jPortala 2.3.1 jest rozpoznawanie polskich znaków i nigdy nie było z tym problemu

po 3. Wnioskuje ze sam cos namieszałeś, wiec podaj wszystkie zmiany ktore dodawales, np. modul new's (jakis nie orginalny), moduł artykuły, czy cos...

po 4. Jeszcze jeden tego typu post pojawi sie na forum i zamkne go mimo ze ktos na niego odpowiada lub probuje pomuc ( ostatni raz poprawiam temat)

po 5. Jeśli już nie wiesz jak używac PW to przynajmniej nie obrażaj osoby do ktorej sie zwracasz. Ja jestem K@iTO a nie K@ito.....
Pozdro

rogal92
01-02-2006, 20:43
Zapewne przenosiłeś stronę z serwera gdzie baza mysql była nowsza, stąd problem ze znakami polskimi. Nic na to nie poradzisz, miałem ten sam błąd przenosząc stronę z 60free na forall.pl

Pzdr.

frugo0
01-02-2006, 19:54
Poprostu licze na pomoc bo mi strasznei zalezy na tej stronie i tym serwie :/

supermegazord
01-02-2006, 19:47
a poza tym jakby ktoś do mnie zagadał Ej to bym sie z leksza zdrażnił

ms93
01-02-2006, 19:44
frugo0: jak cos chcesz od kogos to mu wysylaj prywatna wiadomosc, a nie rob nowego tematu na forum...

frugo0
01-02-2006, 19:36
i własnei na 1 stronei są normalne znaki ... ale jak sie da akceptuje i wchodze to juz lipa ;/

frugo0
01-02-2006, 19:35
K@ito bo mi pisze w bazie kolo kazdej tabeli ze mam jezyk latin1_shwedish cos takiego a ma byc podobno latin 2 ?? jak to zmienic ? a po drugie znaki na mojej stronie wogole nie dzialaja na zadnej przeglądarce :/ www.djgoofy.ovh.org